אינסטלציה – שיטות חדשניות

תחום האינסטלציה התקדם מאוד בשנים האחרונות וכולל פיתוחים טכנולוגים מתקדמים, המאפשרים לאתר ולאבחן תקלות ובעיות בצנרת ומערכת הביוב במהירות וללא גרימת נזק נרחב למבנה.

הטכנולוגיה כיום כולל מספר מכשירים המסייעים באיתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית, החדרת צינור עם מצלמה לצנרת המים או מערכת הביוב. צילום צנרת במצלמה מאפשר איתור מדויק של התקלה. ובנוסף ניתן לערוך בדיקת עשן במערכת הביוב, ניפוח בלון לאיתור סתימות ועוד.

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

הופעה של כתמים על הקירות או הרצוף, שינוי בצריכת המים ועוד יכולים להעיד על נזילת מים שאינה גלויה לעין ולא ניתן להגיע אליה ולראות מה התקלה ומקור הדליפה. שיטת איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית מאפשרת לנו להגיע אל מקור הנזילה במדויק. איתור מקור הנזילה במדויק מאפשר לדעת האם הנזילה ממים קרים או מצנרת מים חמים, ואת המקום המדויק החוסך הרמת מרצפות באמבטיה ופגיעה במבנה.

איתור נזילות עם קורלטור

איתור נזילות עם קורלטור בודק את כמות המים שדולפת מהצנרת , למעשה קורלטור הינו מחשב מיוחד המצויד בשתי אלקטרודות המודדות את כמות המים שדולפת מהצנרת ומאפ]שרות לפענח רעשים של נזילה בצנרת. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד שמסייעת לאתר נזילות בצנרת מים סמויה, המצויה מתחת לרצפה או בתוך הקיר.

איתור נזילות באמצעות צילום

איתור נזילות באמצעות צילום קווי צנרת ביובים ודלוחין הינו שרות חיוני ביותר, הדבר מאפשר לבדוק מתוך הצנרת שברים, סדקים, ניתוקים, חדירות של עצמים או שורשים למערכת הביוב וכן פגיעות חיצוניות.
הצילום יודע לתת נקודות ציון ולמדוד עומק, מרחק ומיקום הנזק. ככל שהאיתור והאבחון של התקלה מדויק וממוקד יותר ניתן לתת מענה מלא מבלי לגרום נזק מסביב. הנתונים המתקבלים מצילום המערכת מאפשרים לבצע הערכת מצב ותכנון התיקון ולקבל הצעות מחיר בהתאם.

מיפוי תשתיות

מיפוי תשתיות מאפשר למפות את  הצנרת נמצאת בתוך הקרקע בעומקים שונים ובהיקף המבנה, מתחת לריצוף ובקירות הבית. מיפוי נעשה לפני הריסה של מבנה או בניה.

בנוסף מיפוי תשתיות מיועד גם לבדיקות מערכות ותשתיות היקפיות למבנים עבור הרשויות שדורשות זאת או לשם תביעה. הצילומים של ה בידק המתועדים, המאפשר להגיש ללקוח ע”מ לאפשר ללקוח הצגת נתונים לכל גורם רלוונטי וכן לקבל הצעות מחיר לתיקון במידת הצורך.

אבחון ותיקון

עם קבלת כל הנתונים קל יותר לאתר את מקור התקלה ולתקן בשיטות טיפול חדשניות וזאת עם מינימום נזק לריצוף, ךלצנרת או למערכת הביוב. שיטות מתקדמות אלו מאפשרות לתקן את הבעיה מבלי לבצע הריסות וחפירות מיותרות, ובכך נמנעות פעולות שדורשות לא פעם הרבה כסף​

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *