אמבטיות

אמבטיות
שיפוץ אמבטיות, התקנת אמבטיה

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  אמבטיה בבית אינו רק חדר שמתקלחים בו, בשנים האחרונות הדגש באמבטיה היא על איכות ופינוק. עיצוב חדרי אמבטיה הכוללים חיפויים מיוחדים, ג'קוזי וברזים מיוחדים הם חלק מהפינוק שניתן לקבל באמבטיה. שיפוץ אמבטיה יכול לכלול שבירת קירות והחלפת האמבטיה, מראה, חיפויים ועוד, או לבחור להחליף את הכלים הסניטריים ולהשרות על האמבטיה אווירה של ספא. טיפים לעיצוב אמבטיות, בחירת אריחים וסגנונות של עיצוב אמבטיות משבר המים? מה זה?

  המאמר:
  אמבטיה בבית הוא לא רק חדר שבו מתקלחים, אמבטיות כיום נועדו לפנק, אמבטיות הפכו לחלק מעיצוב הבית, חדרי אמבטיות גדולים ובעלי עיצוב של חיפויים מיוחדים במגוון צבעים וצורות, הדגש בעיצוב אמבטיות כולל גם בנית ברזים מיוחדים, כיורים ועוד. גם אם חלל האמבטיה בבתים רבים נשאר חלל קטן, עיצוב החלל יכול להעניק תחושת מרחב ופינוק.

  בניית חדרי אמבטיות מלכתחילה נעשים כיום כחדרים גדולים יותר, המאפשרים מרחב במקלחת. בחדרי אמבטיה רבים ניתן למצוא לנוחות הדיירים אמבטיה גדולה ומרווחת, לצד דוש ושירותים. חדרי האמבטיה הפכו למקום שנעים לבלות בו.

  כיום ניתן למצוא אמבטיות בגדלים ובצורות שונות. עם תוספות כגון מדרגה שניתן לשבת עליה, אמבטיות עם רגליים, אמבטיות בצורת עיגול או מרובעות, אמבטיות במגוון צבעים.

  אמבטיות נוחות לא רק לשם הפינוק, האמבטיה חשובה לנוחות הרחצה ולצורכי הירגעות. עולם החידושים בתחום האמבטיה מאפשרת לכם לשדרג את האמבטיה מבלי לשבור אריחים או את כל אמבטיה, החל מהחלפת הכיור וארון הכיור, להחליף את אביזרי האמבטיה השונים וכדומה.

  יש האומרים שבסה"כ מדובר באמבטיה ויש הגזמה לגבי חשיבות האמבטיה והעיצוב של האמבות. למעשה בחשבון פשוט אנו מבלים מדי יום באמבטיה ולא פעם אחת. עיצוב אמבטיות הן חלק מעצוב הבית, במקרים של שיפוץ הבית, גם החדר האמבטיה עובר מתיחת פנים.
  עיצוב אמבטיות – כל העיצובים

  בעבר כל האמבטיות נראו דומות זו לזו, האריחים היו אחידים בצורתם ולרוב הצבע הוא זה שהשתנה, לרוב הצבעים היו צבעי אדמה בבתים רבים ניתן היה למצוא את אותו עיצוב אמבטיה. כיום עיצוב אמבטיות קיבל תפנית מגוון של סוגי אריחים, החל מאריחים שונים בגוונים שונים לצד הצבעים החומים ניתן למצוא גם אנשים הבוחרים לעצב את האמבטיה בגוונים אדומים או שחורים, כחולים וכדומה. עיצוב של אמבטיות גם קיבל תפנית בכלים הסניטאריים, בעבר כל האמבטיות והכיורים נראו אחידים, כיום ניתן למצוא מגוון של כיורים הכוללים דגמים רבים , עיצובים שונים וחומרים שונים כגון כיורים תלויים, כיורים עם רגלית, כיורים קטנים או גדולים, כיורים בעלי חרוט כפול, כיורים עגולים או מרובעים, כיורים הכוללים קערות אליפטיות ועוד. עיצוב חדר האמבטיה הוא חלק מתחום עיצוב הבית  ולכן ניתן כיום לראות סגנונות של עיצוב החל מסגנון עתיק ועד סגנון נקי והייטקי.

   

  Comments are closed.