בדק בית ליקויים נפוצים

ליקויים נפוצים שלא ניתן לפספס בבדק בית

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  לא רבים מודעים לחשיבות של בדק בית לפני קניית בית יד שנייה או לאחר קבלת המפתחות מהקבלן לדירה החדשה שרכשתם, אך למעשה חשוב להזמין מהנדס המתמחה בבדק בית על מנת לבצע בדיקה יסודית לבית ויסביר לכם על הלקויים הקיימים בבית ומשמעותם.

  פעמים רבות שאנו מחפשים אחר הדירה שאנו רוצים לקנות אנו בודקים את הסביבה, את המטבח שיש, את גודל החדרים וכיווני אוויר, אך אנו לא מודעים לאופייה צנרת שיש בבית או ליקויי בנייה הקיימים בבית, חריגה של בנייה וכדומה. גם אם אהבתם את הדירה מאוד והמחיר שרציתם קיבלתם רגע לפני שאתם חותמים חשוב לבצע בדק בית על ידי איש מקצוע על מנת להימנע מהפתעות לא נעימות שעלולות להיות בעלות השלכות משמעתיות על איכות חייכם בדירה ואף להביא להוצאות כבדות ועוגמת נפש ואף לירידה בערך הנכס.

  בדק בית ליקויים נפוצים
  ישנם סוגים שונים של ליקויי בנייה, חלקם יבלטו לעין וחלקם לא נוכל לראות אלא רק בעל מקצוע ידע להבחין בהם, למשל חיפוי חיצוני של בניין או צנרת אינסטלציה של הבית. כל ליקוי שיש בבית חשוב לבדוק מראש, ריצוף שאינו ישר, חריגות בנייה, פגמים במדרגות ואף גובה המעקה של המדרגות. ישנם ליקויים הגלויים לעין וישנם נסתרים וישנם מקרים שיש ליקוי ואנו כלל לא מודעים שמדובר בליקוי.

  להלן חלק מהליקויים הנפוצים שניתן למצוא:

  רטיבות – בתים רבים סובלים מרטיבות בתקרה ובקירות הנגרם כתוצאה מחדירת מי גשמים או מבעיות בדק בית ליקויים נפוציםאינסטלציה. לרוב ליקויי בנייה זה בולט אך חשוב שאיש מקצוע יאתר את המקור לרטיבות והאם ניתן לטפל בה.

  סדקים – בדירות רבות ניתן לראות סדקים לאורך הקיר או בחיבור בין הקיר לתקרה, גם לאחר צביעה הסדקים חוזרים. הסדקים מעידים על ליקויים בבנייה או תזוזה של התקרה.

  ליקויי בטיחות – משמעות של ליקויים בבית פעמים רבות מהוות מטרד, אך ישנם מקרים שליקויי בנייה הם בגדר סכנת למשתמשים בבית. דוגמאות לליקוי בנייה שהינם בעיה בטיחותית היא גובה מעקה נמוך שלא בתקן, יציבות של הבניין וכדומה.

  ליקויי תקנים – ליקויי בנייה שאינם לפי החוקים והתקנות של מדינת ישראל כוללים אינספור ליקויים החל מבנייה לא נכונה או שימוש בחומרים שאינם מתאימים ועד גודל הממ"ד או רוחב המסדרון. בנוסף ליקויים תקנים עלולים להביא לירידת ערך הנכס.

  בדק בית לפני רכישת בית יד שניה יבטיח כי תקנו נכס ותוכלו לשמור על ערך הדירה. חשוב לפנות לחברה מקצועית על מנת שתוכלו לקבל דוח מסודר.

  להזמנת איש מקצוע לשם בדק בית השאירו פרטים או התקשרו 054-9090743   

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *