בית חכם

בית-חכם

בית חכם, התקנת בית חכם, תיקון בית חכם

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  בית חכם הפך לטרנד החדש בבתים רבים. בית חכם הוא הגדרה למערכת שליטה אחת חכמה על מגוון המכשירים והמערכות בבית כגון: מערכת התאורה, המיזוג, התריסים, האזעקה, במערכת קולנוע הביתית, האינטרנט ועוד. בית חכם עובד באמצעות מחשב, בקרים ומעבדים המזהים בכל חלק בבית את הצורך ובהתאם מפעילים את המכשירים או סוגרים אותם. בית חכם יכול לכלול מערכת פשוטה ועד מערכות מורכבות האחראיות גם לבדוק מה מצב הדשא ולהשקות במידת הצורך.

  בית חכם הוא לא רק להגיע אל הבית והאורות ידלקו, הטלוויזיה תעבוד והספה תעשה לכם עיסוי ברגלים. בית חכם הוא מעבר לנוחות גם הביטחון שלכם. בית חכם כולל מגוון מערכות מיוחדות שמטרתן להקל לכם על החיים ולא להקשות עליכם. בית חכם הוא לא רק הנוחות של הפעלת המכשירים בשלט אחד אלא מדובר גם על חסכון של הוצאות הבית, כך למשל חדר שהמזגן פועל בו לשמך זמן ואין בחדר מישהו המערכת תזהה זאת ותכבה את המזגן.

  בית חכם מתחיל בחיווט נכון של החוטים בבית, תכנון נכון של מערכת החשמל והמים בבית. בית חכם הוא מכלול המכשירים החשמליים והטכנולוגיים בבית המאפשרים לנו לתפעל אותם בצורה קלה וידידותית לנו, החל מחלונות חשמליים, בקרה על המזגן והחימום בבית, הפעלת מכשירים חשמליים שונים ועד מערכות גילוי אש.

  בית חכם כולל מערכות חכמות בתפעול הבית, כמעט כל יום ניתן לשמוע על מערכת חכמה חדשה לבית או שיפור של מערכות קיימות, למעשה אין סוף להמצאות ורבות תלוי בתקציב שלכם. בית חכם מטרתו להעניק לנו את הביטחון בבית, את הנוחות ושליטה על הנעשה בבית. ביטחון בבית כולל מערכות אזעקה כגון טלוויזיה במעגל סגור, מערכות לגילוי אש ועשן, אזעקה לבית, שערים חשמליים ועוד.

  בית חכם מטרתו להקל על הבית ולמעשה ליצור אפשרות של לוח בקרה אחד המאפשר להפעיל מספר מכשירים, כולם מכירים זאת מהסלון בבית, שלט לDVD, שלט לטלוויזיה או לממיר, שלט למערכת קולנוע ביתית ואולי גם שלט למערכת המוזיקה. בית חכם מאפשר בשלט אחד לשלוט בכל המכשירים בצורה יעילה ונוחה באופן דומה כך נוכל לשלוט על התאורה בבית, על הרמה והורדה של התריסים, המיזוג או החימום ועוד.
  מה לכלול בבית חכם

  כפי שציינו קודם נפלאות הטכנולוגיה כל העת מביאים חידושים והמצאות, חשוב להחליט מה אנו זקוקים בבית חכם, האם חשובה לנו הנוחות, הביטחון או החיסכון. כיום ניתן למצוא פלטפורמה בסיסית של בית חכם הכוללת אפשרות של תוספות בעתיד. פלטפורמה זו של בית חכם כוללת שליטה על מספר מערכות בסיסיות בבית כגון מזגנים, אורות, תריסים ועוד.

  חשוב להתאים את הבית החכם בהתאם לצרכים שלכם, האם יש לכם צורך במערכת שתשלוט על התריסים בבית או על המערכת קולנוע ביתית, זכרו רבות תלוי בתקציב שלכם.

  Comments are closed.