גגות רעפים

גגות
התקנת גג רעפים, תיקון גג רעפים

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  גג הבית חשוב כמכסה לראשינו, קיימים סוגי גגות החל מגגות ישרים המופיעים על בניינים ועד גגות רעפים המופיעים בעיקר בבתים פרטיים. גגות הסובלים מנזילות או גגות הסובלים מחוסר של בידוד מהווים בעיה., רטיבות החודרת אל הבית, הבית אינו מבודד כהלכה ויש צורך בחימום או קירור מוגבר של הבית.

  כיום עולם הבנייה כל העת מתחדש ומתפתח, שיטות שונות של בנייה מתקדמות ובניה של סוגי גגות שונים. בחירת גג רעפים או גג שטוח מחייב לבדוק מהם הצרכים שלכם ואל מי אתם פונים על מנת לבנות את הגג, חשוב לבדוק את המקצועיות לוודא כי הגג הינו חזק ויציב ואטום מפני רטיבות קור וחום.

  גגות – לבחור את הגג שלך

  גג הבית חשוב לכל אחד מאיתנו, ישנם בתים שניתן למצוא גג ישר שעליו יש דודי שמש, ולידם בתים פרטים הכוללים גג רעפים. הבחירה של גג הבית נעשית בהתאם למבנה הבית ולפי הבחירה של בעל הבית. גגות הבתים ככל גג מחייב שראשית הגג יהיה חזק ויציב לאורך שנים רבות, על הגג להיות אטום מפני חדירת מים, ואטום מפני חום וקור וגורמים מזיקים אחרים.

  עולם הבניה מתפתח כל העת וגם בתחום הגגות. חומרי בניה שונים, סוגי רעפים שונים וכדומה, חשוב לוודא כי הגג שהינכם בוחרים הינו חזק ויציב, לבדוק כי הגג הינו אטום בצורה מושלמת מנוזלים על מנת למנוע רטיבות על התקרה והקירות בבית, ובעל יכולת בידוד על מנת לאפשר חימום וקירור הבית מבלי שההוצאות יעלו הון בשל בריחת חום וקור מהגג.

  גגות רעפים גגות רעפים מאופיינים בשיפועים של הגג, כיום ניתן למצוא סוגים שונים של גגות רעפים ונפוצים בעיקר בבתים פרטיים. גגות רעפים היפים במראה התורמים לעיצוב החיצוני שלה הבית. גגות רעפים מאפשרים גם לנצל את השטח שתחת שיפוע הגג. גגות רעפים כוללים קירות המחזיקים את שיפוע הגג, שעליהם מורכבת קונסטרוקציית הכוללת רשת עם טיח. .

  סוגי גגות רעפים כוללים גג רעפים מעל גמלונים הכולל שני שיפועים היוצרים צורת משולש. גגות רעפים הנקראים גג מתכנס וכוללים שלוש מימדים או ארבעה שיפועים המתרכזים למרכז אחד לרוב גגות אלו יותר חזקים ויציבים. לרוב גגות אלו כוללים תקרת הכוללת רשתות ברזל וטיח.

  לצד אלו ניתן למצוא גגות גמלונים הבנויים על תקרת בטון המוסיף לבית חוזק ועמידות.
  גגות בטון שטוחים

  גגות הטיפוסים ומוכרים בעיקר בבנייני דירות, היתרון של גגות שטוחים במשך השנים היה שימוש פונקציונאלי של אחסון דודי השמש, הקולטים והאנטנות על גבי הגג. בתי דירות, משרדים ואף מבנים מסחריים הכוללים גגות בטון שטוחים מחייבים לבדוק לגבי איטום גגות. כיום איטום גגות נעשה במגוון חומרים כגון יריעות מיוחדות המונחות על הגג ובניית שיפועים המונעים חדירת מים.

  בניית גג מחייב לפנות אל מקצוענים גם אם מדובר בגג רעפים או גג בטון שטוח. בניית גגות כיום אינה כוללת הכשרה מיוחדת וכל אחד יכול להציג עצמו כמומחה ובעל ידע בתיחום, עובדה המחייבת אותנו לבדוק אל מי אנו פונים.

  Comments are closed.