גדרות ושערים

גדרות ושערים
התקנת גדר, התקנת שער, תיקון שער, תיקון גדר, שער חשמלי, התקנת שער חשמלי

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  החלום על בית צמוד קרקע הוא חלום של רבים מאיתנו. הגדר לבית היא יותר תיחום של החצר, הגדר הופכת לחלק מעיצוב הבית. כיום בתים רבים כוללים גדר ושער המהווים את ההגנה שלנו מפני זרים ושמירה על הפרטיות שלנו גם שאנו בגינה שלנו.

  הגדר לא פעם הוא הכרטיס הביקור לבית שלנו. הגדר מהווה את גבול המתחם שלנו ולכן חשוב לעצב את הגדר לפי טעמנו. כיום עיצוב הבית כולל גם את עיצוב הגינה ובחירת הגדר בהתאם לאופי הבית והגינה כגון גדר מבטון או גדר מעץ, גדר מצמחיה ועוד.

  בחירת גדר

  גדר מעץ או גדר מבטון, גדר מאלומיניום או גדר של צמחיה. לכל אדם יש את ההעדפה שלו. גדרות מגיעים כיום בשלל צורות ומחומרים שונים. האם אתם מעדיפים גדר גבוהה הנותנת פרטיות או גדר נמוכה שאינה נותנת פרטיות מלאה, אך היא גדר שיותר נעימה לעין ופחות הופכת את הבית למבנה סגור. גדר מבטון מתאים לחצרות גדולות. גדרות בעלות מראה טבעי יכולים להיות גדרות מעץ או גדרות מבמבוק גדר מעץ ניתן לבנות גדר גובהה, אך היא יותר נעימה לעין. גדר חיה היא גדר שבעלי המעדיפים את המראה הטבעי. גדרות מצמחיה חייה היא גדר בעלת צפיפות רבה, כך שהיא מאפשרת את הפרטיות בגינה, אך יש לקחת בחשבון כי בבתים חדשים ייקח מספר שנים עד שהגדר תגיע לצפיפות המלאה ותמלא את יעודה. כיום רבים בונים גדר לבית מבון ושותים סביב הגדר צמחיה המכסה את הקיר.

  בחירת גדר מחייבת לקחת בחשבון מספר פרמטרים ראשית מהו התקציב שלכם, כיום יש מגוון של גדרות, גדר יכולה לכלול שתילת צמחים, עבודת פרזול, גדרות מעץ או גדרות מבטון. פרמטר שני שיש לקחת בחשבון הוא מהי מטרת הגדר, האם הבית ממוקם במקום סואן שאנו צריכים לבנות גדר גבוהה ואטומה שתבדיל אותנו מהרחוב הסואן, האם אנו צריכים רק לתחום את הגינה וניתן להשתמש בגדר פשוטה יותר. פרמטר שלישי שיש לקחת בחשבון הוא צורת הגדר וכיצד הוא משפיע על עיצוב הבית ועיצוב הגינה, חשוב שהגדר תשתלב עם מראה הבית ולא תראה כמפלצת או כבית כלא. חשוב להתאים את הגדר גם לשער שאנו מתכננים לבית. שערים כיום כוללים שער כניסה ושער כניסה לחניית הרכב. כמו כן בעת הקמת גדר יש לקחת בחשבון את המיקום של פח הזבל הפונה לרחוב ואת ארון החשמל של הבית.

  גדרות ושערים חשוב להזמין אצל המומחים ולא להתפשר על רמת השער, רמת הגדר ואף שערים חשמליים לחניה.

  שערים חשמליים

  שער הכניסה לבית הוא אמצעי מיגון לבית, אך יחד עם זאת שער לבית הוא גם החזות לבית. שערים לבית, שערים לחניה או לכניסת הבית כוללים אלמנטים שונים שיש לבדוק בעת ייצור והתקנת שערים כגון חומרים, אמצעי מיגון,

  שער כנף או שער קונזלי, שער הזזה או זרוע חשמלית. שערים חשמליים הם הדרך הנוחה להגן על הבית. שערים חשמליים כיום מגיעים במגוון צורות, עם מנגנוני פתיחה שונים, מחומרים שונים ובצורות פתיחה שונות. לכל שער יש יתרונות וחסרונות. לרוב ההתאמה של שער חשמלי לבית הוא בהתאם לתנאי השטח הקיימים והצרכים של בני הבית. בחירת שער חשמלי לבית מתחיל כאן. קרא עוד

  תיקון שער חשמלי

  שער חשמלי לבית מעבר לביטחון הוא גם הנוחות לפתיחה וסגירה של השער בקלות. תיקון שער חשמלי מחייב לבדוק את מקור הבעיה ולפנות לאיש מקצוע המוסמך לתיקון שערים חשמליים.

  קרא עוד

  Comments are closed.