גינות

גינות
רהוט לגינה, גנן, תחזוקת גינות, תאורה לגינה, דשא סינטטי, עיצוב גינות,

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושאן

  הגינה משמשת בבתים רבים כמקום מפלט מהבית, הישיבה בגינה אפשרית בשעות הבוקר עם הקפה ביד, בשעות הצהרים או הערב עם ארוחה, מקום נוח לארח חברים ומשפחה ועוד. גינה מעוצבת ויפה הוא מקום המאפשר ליהנות מהגינה לעומת זאת גינה שאינה מטופחת הופכת למקום חסר ערך הפוגע גם בעיצוב הבית. בשנים האחרונות תחום עיצוב גינות הפך לטרנדי פרגולות מיוחדות לגינה, רהיטי גינה מיוחדים החל משולחן עם כסאות, כסאות נוח, מיטות שיזוף הם חלק מהרהיטים לגינה המגיעים בשלל חומרים ועיצובים. עיצוב גינות דורש גם תאורת גן המוסיפה רבות לעיצוב הגינה, שתילת עצים ,צמחים, דשא ועוד. בבתים רבים הגינה הופכת לחלק מהבית והמשך טבעי של הסלון הביתי. כיצד תהפכו את הגינה שלכם למקום מפלט נעים.

  עיצוב גינות הינו תחום רחב הכולל החל מחלוקת הגינה לאזורים, היכן להציב את הפרגולה, ריהוט הגן, לבחור תאורת גן, צמחיה המתאימה לגן, דשא טבעי או דשא מקצועי, היכן למקם את המשחקים של הילדים או הברכה ועוד. מעבר לאלו עיצוב גינות יכול לכלול בריכות נוי, מפלים ומסלעות מיוחדות.

  גינות בבתים רבים הופך חלק מעיצוב הבית, החל מבחירת רהיטי גן, בחירת החומרים מהם עשויים רהיטי הגן, כיום ניתן למצוא מגוון של סגנונות של רהיטי גן, החל מרהיטי גן העשויים אלומיניום או רהיטי גן מקש ועוד.

  עיצוב גינות אינו מסתכם ארק בבחירת פרגולה לגינה, תאורת גן ובחירת ריהוט גן, היופי והקסם בגינה וכלל גם את בחירת הצמחייה ועיצובה בגינה. כיום שיש משבר מים חמור בארץ בחירת הצמחייה דורשת הבנה של סוג הקרקע, נתוני הגינה על מנת להפיק את המקסימום מהגינה. מעבר לצמחייה של הגינה בגינות רבות ניתן למצוא תוספות מיוחדות כגון בריכות נוי, מפלים ומסלעות התורמים לאווירה של הגינה. למעשה עיצוב הגינה אינו מחייב להיכנס להוצאות מרובות, הרבה דמיון ומחשבה ניתן להפיק גם מגינות קטנות פינות חמד המאפשרות לנו לברוח לשעה קלה וליהנות ממראה מרגיע ונעים.
  עיצוב גינות – כל מה שחלמתם

  עיצוב גינות יכול להגשים כל פנטזיה, גינה בסגנון פראי או גינה הכוללת צמחיה מיוחדת, גן יפני או גינת צמחי תבלין.חלק חשוב בעיצוב גינה הוא תכנון הגינה, מה אנו רוצים שיהיה בגינה, חלוקת הגינה לפי השטח, היכן תהיה התאורה והיכן נציב את ריהוט הגן. תכנון הגינה ראשית תאפשר לכם לפתח את הגינה בקצב שלכם, לחלק את התקציב בכל פעם לחלק אחר בגינה כגון קניית הצמחייה, קניית תאורת גן לגינה, ריהוט גן, בריכת נוי ועוד. חלק חשוב בתכנון הגינה הוא בנייה נכונה של הגן, איזה עצים או צמחיה מתאימה לכל חלק בגינה, לדוגמה אם החלטתם להקים בריכת נוי חשוב לוודא כי הצמחייה שליד הבריכה מתאימה למקום כגון לא לבחור עצים נשירים או לבחור צמחיה המעניקה למקום צל. כיום ניתן למצוא עיצוב גינות בסגנונות שונים כגון גינת זן גינה לפי הפנג שוואי, גינה לפי צבע, גינות לפי ביו אנרגיה וכדומה.

   

  Comments are closed.