דודי שמש

דודי-שמש
תיקון דוד שמש, התקנת דוד שמש,

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  דודי שמש הם חלק מהנוף שלנו, דודי שמש מוצבים על הגגות ובעזרתם ניתן לקבל מים חמים ברוב ימות השונה מקרני השמש. וכך לחסוך לנו בחשמל. דודי שמש כוללים גוף חימום וקולטים המאפשרים לקלוט את קרני השמש. דודי שמש אינם דורשים תחזוקה מיוחדת ויכולים לפעול במשך שנים.

  דודי שמש הינם חלק מהנוף שלנו, מבט על הגגות מראה שורה ארוכה של דודי שמש וקולטים שכל מטרתם לקלוט את קרני השמש ולהפוך אותה לאנרגיה. דודי שמש בנויים מחלק אחד הגולל את דוד השמש וחלק שני שהינם הקולטים. למעשה דודי שמש מאפשרים לנו לקבל מים חמים ברוב ימות השנה מבלי להדליק את הדוד החשמלי וכך לחסוך בעלויות של החשמל בבית.

  דודי שמש מגיעים בגדלים שנים ובסוגים שונים, ניתן למצוא דודי שמש זולים וקטנים לצד דודי שמש גדולים ויקרים. הבחירה של דוד שמש מחייב לבדוק איזה דוד שמש הנכם זקוקים לו ומהו התקציב שיש ברשותכם. כמו כן בעת קניית דוד שמש יש צורך לתאם התקנה של דוד השמש. כיום ניתן לקנות דוד שמש במקום אחד ולתאם התקנה עם חברה אחרת ובכך להוזיל עלויות.

  תחזוקת דודי שמש הינה פשוטה ודורשת לבדוק את גוף החימום לראות כי אין אבנית המצטברת על גוף החימום, התקנת מסנני אבנית, בדיקת התרמוסטט ולנקות את הקולטים

  מאבק המצטבר עליהם.

  דוד שמש משרת אותנו כל השנה אך לא פעם דודי השמש יכולים להתקלקל, תיקון דוד שמש דורש הזמנת איש מקצוע שיאתר את הבעיה ויתקן אותה.

  דודי שמש בחורף

  דודי שמש בימי הקיץ מאפשרים ליהנות ממים חמים המופקים מקרני השמש, בימי החורף דוד השמש מאפשר לחמם את המים באמצעות חשמל. בימי החורף יש לדאוג לתחזוקה נוספת של דודי השמש על ידי בידוד תרמי של הצינורות המובילים את המים החמים אל הבית, ובכך למנוע אובדן חום מהצינורות.
  התקנת דודי שמש

  התקנת דודי שמש דורשת לקנות את דוד השמש והקולטים, כבר בשלב זה תראו כי יש מגוון של דודי שמש וגדלים שונים של דודי שמש. חשוב להתאים את הדוד לצרכים שלכם ולא להתפתות לקחת את הדוד הגדול ביותר או היקר ביותר. חשוב לבחור בחברה המספקת דודי שמש בעלי תו תקן וכי הדוד איכותי. חשוב לבדוק מחירים לפני שאתם קונים. כמו כן ניתן לקנות דוד שמש ולבקש הצעת מחיר על התקנת דוד שמש במקום אחר, במידה והציעו לכם במחיר יקר.

   

   

  Comments are closed.