דלתות

דלתות

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  דלתות מהוות חלק מהותי בעיצוב הבית. דלת הכניסה גם שתפקידה להבטיח את ביטחוננו עשויה מפלדה, אין צורך לוותר על העיצוב של הדלת וכיום ניתן למצוא יצרניות רבות דלתות כניסה מסוגים שונים ועיצובים שונים. דלת הכניסה היא הפתח של ביתנו וכשם שאנו מעצבים את חזית הבית והגינה חשוב לבחור בדלת שתתאים לעיצוב החיצוני והפנימי של הבית.

  דלתות הן המפגש הראשון שלנו עם הבית, דלתות כניסה הן הביטחון שלנו והמגן שלנו אל ביתנו – מבצרנו אך לא פחות חשוב הוא עיצוב הדלת והתאמתה אל עיצוב הבית. כיום קיימים מבחר של דלתות כניסה בעלי צורות שונות, עיצובים שונים וחומרים שונים. בחירה של דלת כניסה מחייב לבדוק מספר פרמטרים. דלתות כניסה יכולות להיות מיוחדות ומעוצבות גם אם מדובר בבית פרטי או דלת כניסה בבנין. דלתות כניסה לבתים פרטים מאפשרים לבחור עיצובים מיוחדים החל מגודל הדלת, סגנון הדלת ועיצוב הדלת.

  מבחר של דלתות כניסה יכול לא פעם לבלבל, החל מדלתות בגודל סטנדרטי ועד דלתות הנעשות במידות המתאימות לעיצוב הבית. הקווים המנחים לבחירת דלתות הוא לא רק בעיצוב הדלת אלא גם באיכות החומרים ממנו בנויה הדלת, עמידות בתנאי מזג האוויר ובביטחון שלנו.

  דלתות לבית – עיצובים שונים

  דלתות לבית כוללות עיצובים שונים, החל מדלתות פשוטות וחלקות עוד דלתות המשלבות חומרים שונים כגון עץ, זכוכית, ברזל ועוד. דלתות כניסה החשופות לתנאי החוץ ולמזג האוויר מחייבות להיות בעלות הגנה שונות כגון שינוי של צבע, קילוף ושחיקה של החומרים השונים. כיום השימוש במספר חומרים כוללות שכבות מגן שמטרתם לשמור על איכות עיצוב הדלתות.

  סוגי דלתות

  בחירת דלת לבית לא תמיד פשוט, חשוב שהדלת תשתלב עם עיצוב הבית ולא תמוקם כנטע זר בבית שאינו מתאים לעיצוב, בדומה יש לקחת בחשבון את עיצוב דלת הכניסה גם בתוך הבית ולראות כי הדלת משתלב עם עיצוב הבית מבפנים. כיום ניתן למצוא מגוון של דלתות. דלתות רחבות המאפשרות לפתוח שתי דלתות במקביל, דלתות גבוהות, דלתות הכוללות זכוכית ועוד. חשוב לבחור דלת שאינה דורשת תחזוקה מיוחדת כגון צביעת הדלת לעיתים קרובות או דלתות בעלות פיתוחים מיוחדים הדורשים תחזוקה מיוחדת.
  בעת בחירת דלת כניסה לבית יש לקחת בחשבון גם את נוחות הדלת, דלת כניסה כבדה, יפה ככל שתהיה, יש קושי לעבוד איתה ויכולה לפגום בנוחות שלנו. דלת כניסה בכניסה הראשית יכולה לכלול עיצוב מיוחד. דלתות כניסה נוספות לבית כגון יציאה מהמטבח ניתן לבחור בדלתות פשוטות יותר או דלתות בעלות פונקציות שימושיות כגון מפתח ליציאה לחתול או לכלב.

   

  Comments are closed.