הדברה

הדברה
הדברה ביולוגית, הדברה ירוקה, הזמנת מדביר, הדברה אלקטרונית, הרחקת יונים,

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  אם הינכם סובלים מאורחים לא רצויים בבית כנראה שהגיעו ימי הקיץ, ואכן אתם לא לבד. חרקים מסוגים שונים מגיעים אל הבית מהסביבה שלנו והם מהווים מטרד לא קטן. לעיתים ריסוס על ידי בעלי הבית אינו עוזר ויש צורך להסביר מדביר מוסמך.

  הדברה וריסוס של הבית נעשה בחומרים שהינם רעילים, לרוב כמות הרעל היא במידה קטנה המתאימה להדברה של החרקים, אך חשוב לעשות זאת לפי כללי הזהירות והבטיחות מאחד שחומרים אלו עלולים לפגוע בבעלי המחמד או בילדים.

  הדברה מקצועית מבטיחה כי תוכלו ליהנות מבית נקי מחרקים, הדברה מקצועית יכולה להיות הדברה כימית, הדברה ביולוגית או הדברה ירוקה.

  סוגי הדברות

  הדברה כימית היא הדברה כשמה המשתמשת בחומרים כימיים למיניהם. כיום החוק מגביל לשימוש מסוים של חומרי הדברה בשל פגיעה באדם ובסביבה. כיום ההדברה הכימית היא עדין הנפוצה ביותר, אך חשו בלוודא כי המדביר שהנכם מזמינים פועל לפי החוק ומשתמש בחומרים המותרים בחוק. זכרו מדובר בחיים שלכם.

  הדברה ביולוגית היא הדברה שהחלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות. הדברה ביולודית כיום נפוצה בעיקר בחקלאות. העיקרון הוא שהשימוש בהדברה של חרקים הוא באויביהם הטבעיים הקיימים בטבע. למשל חיסול יתושים על ידי זן מסוים של דגים הנקראים דגי גמבוזיה. היתרון של הדברה ביולוגית הוא באי השימוש בחומרים כימיים מזיקים, אך לא פעם התערבות של האדם יכולה לגרום נזק לשרשרת המזון או שהמזיק עצמו הופך למטרד חדש.

  הדברה אקולוגית היא הדברה הזהה להדברה ירוקה,בדומה להדברה ירוקה לא משתמשים בחומרים כימיים למיניהם. הדברה זו כולל מגוון של שיטות להלחם בחרקים, כגון שימוש בתדרים מסוימים המשבשים את התדרים בניהם, שימוש בקינמון להרחקת נמלים וכדומה. המטרה של הברה אקולוגית היא שמירה על איכות הסביבה ומניעה של שימוש בחומרי הדברה למיניהם.
  הדברה אורגנית היא הדברה הנעשית עם חומרים טבעיים שאינם פוגעים בסביבה. המטרה היא למנוע שימוש ברעלים מסוימים הפוגעים באיכות הסביבה. הדברה זו היא היקרה מבין כולן מאחר שהשימוש הוא בחומרים טבעיים.

  הזמנת מדביר לבית היא לעיתים הפתרון הטוב ביותר להילחם מול הפולשים הקטנים הביתה. לרוב נזמין ריסוס כאשר הבעיה כבר קיימת ולא הצלחנו לפתור אותה. במקרים רבים מומלץ לנקוט פעולות מנע ולהזמין את המדביר לקראת ימי הקיץ לריסוס הבית ולניקוי וריסוס הביוב.

   

  Comments are closed.