איך לבחור חברת הדברה?

בין אם מדובר בקן צרעות שהופיע פתאום בגינה או באינסוף ג'וקים שמסתובבים בבית, הגיע הזמן להזמין מדביר מקצועי. אז – איך בוחרים מדביר.

איך בוחרים מדביר?

כמו בכל עבודה שיש צורך להזמין בעל מקצוע, כדאי להתחיל עם השוואת בין מספר חברות הדברה.
תוכלו לברר אצל בני משפחה או חברים אבל גם חיפוש באינטרנט יכול לעלות לך מספר מדבירים שתוכלו להתקשר אליהם. כדאי ומומלץ לבחור מדביר מהאזור שלכם, אם אתם גרים ברחובות מדביר בראשון לציון יענה לדרישתכם. כמובן שכדאי לשאול על הניסיון שלו ואיכות העבודה. לבדוק כי הוא משתמש בהתאם לחוק עם חומרי הדברה המורשים לשימוש והבטחה על התוצאה של עבודתו. השאלות הנוספות שתוכלו לשאול הוא לגבי מחיר העבודה והאחריות. אם יש בעלי חיים בבית או תינוקות שזוחלים חשוב לשים דגש על סוג ההדברה ומהן ההנחיות. כמו כן, אם נושא ההדברה הירוקה חשובה לכם , ציינו זאת ובררו על אפשרות זו. אל תתקשרו למדביר אחד ותקבלו את ההצעה שלו, התקשרו לעוד מדבירים וקבלו עוד הצעות מחיר, כך תוכלו לדעת את מחיר ההדברה ובחרו במדביר שנשמע לכם מקצועי ואמין. אל תתפתו להצעות מחיר זולות במיוחד, אף אחד לא עובד בחינם או בכמעט חינם. לבסוף חשוב שתדרשו חשבונית ואחריות על העבודה. אל תסכימו עלבודה ללא אחריות, כך שאם חזרו המזיקים תהיה לכם כתובת למי לפנות.

מדביר מקצועי

מדביר מקצועי נותן אחריות על העבודה שלו, וגם אם התקשרתם לאחר שבועיים וסיפרתם שהמטרד עוד קיים הוא יחזור לבדוק ולרסס שוב. חשוב לכם לבדוק כי פניתם למדביר מקצועי עם רשיון בתוקף. שירות שהוא אמין הוא שירות שמרוויח עוד לקוחות.

עם זאת הדברה טובה שככל שתהיה מחייבת מדי שנה לבצע הדברה, שירות תקופתי : אחת לשנה יאפשר לכם ליהנות מהדברה זולה יותר וכך להבטיח לכם שקט נפשי. במקומות כמו מסעדות, בתי אירועים או מלונות חשוב השירות התקופתי לשמירה על מקום נקי. אם אתם פונים למדביר לשירות תקופתי המבטיח לכם מחיר מוזל חשוב שהחוזה יכלול נקודת יציאה אם אינכם מרוצים מהשירות.

הכנות לפני הגעת המדביר

ברוב המקרים יבקש המדביר להוציא מהארונות את כלי האוכל והמזון ולכסות אותו. פרט לנושא האוכל שחשוב שיהיה סגור. ההמלצה שלנו היא לנקות לפני ההדברה, כי במקרים רבים תתבקשו לא לשטוף את הבית קרוב לקירות בשל הריסוס שבוצע. בררו מהן ההנחיות לאחר ההדברה ופעלו לפי הוראותיו של המדביר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *