הובלות דירות

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  מעבר דירה הוא עבור רובנו דורש השקעה רבה והמחשבה לארוז את כל הבית, ולפרק במקום חדש נתפס כתיק לא פשוט, מעבר דירה אינו מסתכם רק בהעברת הרכוש שלנו אלא גם באינספור סידורים מסביב, הזמנת חברת הובלות ובין כל אלה אנו צריכים להמשיך את שגרת חיינו, עבודה, בית, ילדים ועוד. מאמר זה ינסה להעניק כלים כיצד להפוך הובלת דירה לדבר קל יותר ומבלי להסתבך בהובלה.

  אתם יודעים על היום המעבר החלו לפעול, אל תחכו לרגע האחרון, אחד הנושאים הקריטיים שיתרמו למעבר קל הוא בחירה של חברת הובלות מקצועית. תוכלו להתחיל את החיפוש באינטרנט או אצל משפחה וחברים. הבחירה של חברת הובלות מקצועית תבטיח כי המעבר יעבור בצורה חלקה ולפי זמנים ומינימום תקלות.

  לבחור חברת הובלות

  אין ספק שההיצע הרב של חברות הובלות המתתחות בתחום הובלות דירות יכול לבלבל. הצעד הראשון הוא לבחור מספר חברות הובלות הנמצאות באזורכם למשל למקד את החיפוש חברת הובלות בפתח תקווה או חברת הובלות בכפר סבא. אין טעם לחפש חברת הובלות מרוחקת מאחר שאתם תצטרכו לשלם יותר על הדלק.
  בעת קבלת הצעת מחיר חשוב שתציינו בפירוט את תכולת הבית כגון: כמה מיטות, סלון וכדומה. כמה ארגזים יהיו ביום המעבר. במידה ויש רהיט כבד במיוחד או שיש בעיית גישה חשוב ליידע מראש את חברת ההובלות לפני הצעת המחיר. כך תבטיחו לכם הצעת מחיר מדויקת וללא אי נעימות ביום המעבר.  חשוב לבדוק שיש המלצות על חברת ההובלות אליה אתם פונים. חברת הובלות מקצועית תדע כיצד לשמור על שמה הטוב.
  בדקו כי החברה אליה אתם פונים פועלת על פי החוק ומבטחת את הציוד ואת המובילים. בדקו כי כל הפרטים שציינתם רשומים בחוזה מסודר. בדקו אם יש צורך להשאיר טיפים למובילים וכמה יש להשאיר.

  Comments are closed.