הובלות

הובלות

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  מעבר דירה דורש לוגיסטיקה רבה, איסוף כל חיינו לתוך ארגזים, הזמנת חברת הובלות שתעביר את הציוד שלנו ולאחריו פירוק הציוד הרב לבית החדש. בחירת חברת הובלות מקצועית תבטיח כי המעבר יהיה עבורכם קל, מקצועי ומהיר ככל האפשר. מאמר זה יעסוק בטיפים לבחירת חברת הובלות.

  כל אחד מאיתנו בשלב כלשהו בחייו נעזר בשירות הובלות, לרוב מדובר בהעברת דירה. כצעירים רבים מאיתנו שוכרים דירה ושירות הובלות לרוב הוא באמצעות חברים ומשפחה המסייעים לנו בהעברת מיטלטלינו המעטים, אך עם השנים אנו צוברים יותר ויותר ציוד, המשפחה גדלה וגם לנו אין עוד כוח לסחוב את הרהיטים והקרטונים ארבע קומות ללא מעלית.

  חברות הובלות מציעות מגוון של הובלות החל מהובלות של דירות, הובלות של ריהוט מיוחד כגון פסנתר כנף, הובלות של משרדים וכדומה. הזמנת חברת הובלות דורשת לבדוק מספר נושאים לפני שאנו מזמינים את חברת ההובלות.

  ראשית חשוב לבדוק כי אתם עובדים מול חברת הובלות מסודרת ומקצועית ולא נפלתם על מישהו שמנסה לעשות קצת כסף מהצד ולקח את הטנדר של הדוד. חשוב לבקש המלצות של לקוחות מרוצים ולבקש לראות תעודת ביטוח על תכולת ההובלה.

  מחיר הובלות משתנה בהתאם למספר פרמטרים, ראשית גודל ההובלה, מספר הריהוט הנמצא בבית, האם יש ריהוט הדורש העברה מיוחדת כגון הורדת הריהוט מהחלון, האם יש בבית מעלית המאפשרת להוריד את הריהוט או שהדרך היחידה היא להוריד את הציוד במדרגות, כמו כן המחיר מחושב בהתאם למרחק בין הבתים. הצעת מחיר לגבי מחיר ההובלה יש לסגור מראש, אל תסתפקו במחיר בטלפון על פי הערכה, חשוב שנציג שלחברת ההובלה יגיע ויבדוק את הריהוט ומספר הארגזים, כך שמחיר ההובלה ייסגר מראש ולא תגלו ביום ההעברה כי עליכם להוסיף כסף.
  יום המעבר הוא יום ארוך ומורכב, לכן חשוב לקבוע את ההובלה לשעות המוקדמות של הבוקר, כך שלא תצטרכו לחכות ולהתעכב בשל הובלות קודמות. המעבר דורש לא פעם מאמץ רב גם שלכם סימון הארגזים חשוב על מנת להקל עליכם את חלוקת הארגזים בבית החדש, כך תוכלו לכוון את המובילים עם הארגזים לחדרים השונים ולחסוך לכם העברת ארזים מחדר לחדר.

  חשוב להכין מסמך מוסדר המסדיר את נושא ההובלה, חשוב שהמסמך יכלול את מחיר ההובלה, תאריך התחלה וסיום, שהמסמך יכלול מקום הורדת הריהוט וכתובת מדויקת של העלאת הציוד, חשוב שיכלול סעיף הכולל סעיף פיצוי במקרה של אי עמידה בזמנים.

  לסיכום, חלק מחברות ההובלות מספקות ארגזים וציוד אריזה לקראת המעבר, וודאו כי אין שירות זה עולה כסף, כמו כן חלק מהשירות כולל תשר למובילים חשוב לסגור מראש מהו המחיר המוקבל ולהכין כסף מבעוד מועד.

   

  הובלות דירות – לבחור נכון

  מעבר דירה עבור רובנו הוא עסק לא פשוט. בחירה נכונה של חברת הובלות תבטיח כי המעבר יהיה חלק ומהיר. כיצד לבחור חברת הובלות מקצועית ומה חשוב לבדוק לפני שסוגרים על מעבר דירה.

  Comments are closed.