אחסון תכולת דירה

אחסנה של ציוד בין אם מדובר באחסנה של ציוד שיובאו למשל מחסנים להשכרה באשדוד או מחסנים במרכז לאחסון תכולת דירה. מחייב לבדוק מספר נושאים לפני שאתם סוגרים עם חברת האחסנה. הכנו לכם מדריך קצר בנושא.

 

 

אחסון תכולת דירה יכולה להעשות במספר דרכים, לפנות לחברה המציעה שירותי אחסנה ולאחסן את הציוד שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ של הבית או מעבר לחו"ל לתקופה. דרך אחרת לאחסן את הבית היא לשכור מכולה שתשב אצלכם בחצר. כל אחד מהדרכים מחייב לדעת איך לאחסן את הציוד בצורה נכונה, שתוכלו לשמור על הרכוש לאורך כל האחסון ולאחסן בצורה כזו שלא יתבזבז מקום.

ראשית חשוב לבדוק כי המחסן או המכולה המשמשים לאחסון סגורים היטב ואין רטיבות או עובש על הקירות המעיד על חדירה של מים. בדקו שהמחסן נמצא במקום מוצל ולא תחת שמש חזקה.

 

בדקו שהמחסן ננעל בקלות עם מנעול, ישנם שירותי אחסנה הכוללים כמה אנשים יחד במחסן גדול, במקרה כזה חשוב לבחור חברה אמינה שאתם סומכים עליה.

 

 

 

כיצד לאחסן את הציוד?

אחסון ציוד הוא לרוב לזמן ארוך וחשוב שנארוז אותו בצורה הטובה ביותר. ארזו את החפצים היבשים בנפרד כגון בגדים סבב ספרים, עלי מטבח וכו' .מסמכים וניירת ארזו בנפרד והקפידו שארגז זה יהיה בין האחרונים שנכנס

כך שאם תצטרכו להוציא דרכון או מסמך אחר תהיה לכם גישה קלה ולא תצטרכו לפרק חצי מחסן. כך תנהגו לגבי ארגזים בעלי חשיבות שתדעו שאולי תצטרכו אותם במהלך התקופה.

אחסון מוצרי חשמל, אם החלטתם לאחסן מקרר או מכונת הכביסה, נתקו אותן מהחשמל כמה ימים מראש. מכונת כביסה מומלץ לעשות שטיפה ריקה עם חומץ, ינקה את המכונה מבפנים. השאירו את המכונה מספר ימים. רוקנו את המים מצינורות המכונה. מקרר מומלץ להשאיר פתוח מספר ימים.

איך לבחור חברת אחסנה

בחרו חברה שפועלת בתחום שנים רבות ובעלת ניסיון חשוב להגיע אל המחסנים ולראות את המקום , האם המקום סגור ומוגדר, האם יש מצלמות אבטחה או חברת שמירה שפועלת במקום. האם המקום נקי ומתוחזק, גם פחים בקרבת מקום עלולים להוות מטרד של חרקים ומכרסמים שיגיעו אל המתחם. בררו על תחזוקת המקום מבחינת ניקיון והדברה.

בררו מהם שעות שבהם תוכלו להגיע למתחם במידת הצורך ואם יש צורך להודיע מראש, הסיבה לכך שיש מקומות של אחסנה ארוכת טווח שלעיתים המכולה ממוקמת בגובה או המחסן נחסם על ידי סחורות אחרות ויש ליידע מראש שיורידו את המכולה או יפנו את הדרך. בררו אם לחברת האחסנה יש שירותי הובלת דירות

בררו אם הציוד שלכם מבוטח, חברת אחסנה מקצועית בין אם מדובר באחסנה לטווח ארוך או מחסנים להשכרה באשדוד, למשל של סחורות חשוב שהציוד יהיה מבוטח. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *