איך תבחרו חברה לאחסון תכולת הדירה שלכם?

אם אתם עוברים דירה או עוברים שיפוץ בבית שלכם ואתם זקוקים לשירותי אחסון תכולת דירה יש כמה דברים שחשוב לבדוק ולוודא לפני שחותמים על חוזה. אנשים רבים פונים לחברות אחסון דרך האינטרנט מבלי להגיע לאיזור המחסנים כדי לראות מה מצב התחזוקה שלהם.
גם אם קיבלתם המלצה מאדם שאתם סומכים עליו, עדיין כדאי לכם ללכת לבדוק את המקום בעצמכם כי כמו שאומרים – אין כמו מראה עיניים, ולכל אדם יש סטנדרטים שונים – מצב תחזוקה של מחסנים יכול להיות מספק עבור אדם אחד אך לא מספק עבור אדם אחר.
לכן כדאי שתגיעו בעצמכם אל איזור האחסון ותבדקו האם רמת האחסון נאותה בעיניכם. חשוב שהמחסנים יהיו מתוחזקים על הצד הטוב ביותר כולל ניקיון באופן שוטף שצריך להתבצע בתוך המחסנים ובאזור כולו, הדברה באופן קבוע לשמירה על הרכוש המאוחסן מפני מזיקים ומכרסמים למיניהם, איוורור המחסנים, שישמור כי המחסנים לא יעלו לחות. לחות ורטיבות עלולים ליצור טחב בציוד שלכם.

אחסון תכולת דירה באיכות הגבוהה ביותר – כי חשוב לנו לשמור על הרכוש שלכם

מי שומר על הציוד שלכם?

עוד חשוב מאוד לוודא כי הרכוש שלכם מוגן ומאובטח.
הסעיף הזה כולל מספר פרמטרים:
הגנה על שטח האחסון והמחסנים על ידי גדר ושמירה והתרת כניסה למתחם למורשים בלבד
חיבור המקום לחברת אבטחה שתטפל במקרה של פריצה למקום
בדקו כי באזור המחסנים מותקנות מספיק מצלמות אבטחה המכסות את כל שטח המחסנים
ודאו כי החוזה שאתם חותמים עליו לשמירה על הרכוש שלכם כולל ביטוח המגן על הרכוש שלכם מפני גניבה או השחתה. פוליסת הביטוח צריכה להיות כזאת שישולם לכם פיצוי גם במידה שהתבצעה פריצה למחסנים ורכוש שלכם נגנב וגם במקרה שבו הרכוש שלכם הושחת מסיבה זו או אחרת. שימו לב מה כוללת פוליסת הביטוח ומה גובה הפיצוי שתקבלו. אנשים רבים שומרים באחסון ציוד יקר או ציוד מקצועי מיוחד ואף פריטי אספנות ופריטי אמנות נדירים ויקרים – על כל אלה תרצו לקבל תמורה הוגנת במקרה של נזק או גניבה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *