התקנת תריסים

תריסיםתריסים הם ההגנה של הבית. התריסים מגנים אלינו מפני אנשים זרים, התריסים מאפשרים לנו לשלוט בכמות האור הנכנסת לבית, תריסים מאפשרים לנו לפתוח תריס לרווחה או לאטום את התריס וליהנות מחשכה מוחלטת גם בשעות היום. התריסים מגנים מפני גשם ורוחות ומאפשרים בימי החורף הקרים ליהנות מבית חם ונעים. התריסים הם הגנה גם מפני שכנים הנמצאים בבניינים הסמוכים לנו.

מבחר התריסים כיום גדול ויחד עם זאת התריסים כיום חזקים יותר ואסתטיים יותר. בעבר מסגרות התריסים כללו עץ שהיה מתקלה ומתקלף ופלסטיק שעם החשיפה לשמש היה מתבלה ונהרס, כולנו מכירים את השלבים שנופלים. כיום התריסים בנויים מאלו מאלומיניום ומחומרי מתכת, בעלי חומר איכותי שאינו מתכלה מהר. התקנת תריסים כוללת גם מנגנון חשמלי לפתיחה וסגירה של התריסים המאפשרת תחזוקה קלה של התריסים.

התקנת תריסים כיום מעבר לנוחות כוללת גם דגש רב על עיצוב התריסים והתאמתו למבנה הבית. תריסים לפתחים בסלון לגינה או למרפסת מאפשרת ליהנות מתריס מעוצב וקל לתפעול, גם שמדובר בתריסים גדולים.

תריסים ועיצובים

תריסים כיום מגיעים בשלל חומרים, ניתן למצוא תריסים מפלסטיק שהינם זולים יותר המורמים ברצועה באופן ידני, לצד תריסי אלומיניום שעלותם גבוהה יותר וכוללים מנוע חשמלי. החלפת תריסים בבית היא הזדמנות לשדרג את התריסים לתריסים עם מנוע, אם כי עלותם יקרה יותר, אך לטווח ארוך משתלמת יותר. החלפת כל התריסים בבית היא הזדמנות גם להתמקח על המחיר.

בעת בחירת התקנת תריס חשוב לבדוק מספר נושאים:
ראשית בדקו שהחברה אתם פונים אליה מתמחה בהתקנת תריסים, בדקו מהם החומרים ממנה עשוים התריסים, בדקו את סוג המנוע ועוצמת מנוע ההפעלה של התריס אם מדובר בתריס גדול במיוחד. בדקו מהם מנגנוני הבטיחות של התריסים. בהחלפת תריסים מתריסים ידניים לחשמליים חשוב לוודא כי ההתקנה כוללת החלפת המסילות הישנות למסילות עם מברשות, אי החלפת המסילות תגרום לשחיקה של השלבים.

תחזוקה של תריסים חשמליים דורשת מדי מספר חודשים לשמן את המסילות והצירים. שימון המסילות שומר על פתיחה וסגירה חלקה של התריס ומסייע לשמירה על התריס לאורך זמן ללא תקלות.לרוב חברות המתמחות בהתקנת תריסים מתמחות דם בהתקנה של חלונות. חשוב לבדוק אם החברה שאליה אתם פונים מתמחה גם בתחום התקנת חלונות שיכולה לחסוך לכם ריצות נוספות ותיאומים בין בעלי המקצוע השונים. וכמובן עם הטכנולוגיות החדשות ניתן לחבר את הפתיחה והסגירה של התריסים למנגון של בית חכם ולשלוט בתריסים במכל מקום.

להזמנת תיקון תריס השאירו פרטים

להזמנת טכנאי תריסים

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  ]

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *