וילונות

וילונות

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  וילון הוא חתיכת בד המכסה את החלון. אכן נשמע פשוט אך וילונות בבית מעבר למתן הצללה של הבית ושמירה על פרטיות, הוילונות מהווים גם אביזר של נוי בבית. וילונות תורמים לאווירה בבית, משדרגים את הסלון או החדר, ולרוב ההשקעה היא קטנה. וילונות יכולים להוות פרט עיצובי חשוב ודרמטי המשפיע על עיצוב החלל. וילונות מגיעים כיום בשלל צורות, סגנונות וצבעים. לכל חלון וילון משלו.

  וילונות ועיצוב הבית

  וילונות מהווים כחלק עיצובי מהבית ולו השפעה רבה על העיצוב. וילונות צבעוניים יתרמו רבות, כאשר מדובר בחלל קטן, במקום לצבוע את הקיר בצבעים שונים, הוילון בחדר הוא שנותן את הצבע בבית. וילונות גדולים הנפרשים על כל הקיר. כאשר מדובר בחלון גדול כדוגמת חלון הסלון. וילונות צבעוניים בחדרי הילדים, ווילונות מעוטרים פרחים לבנות. כיום לכל חדר בבית יש להתאים את הוילון, מטבחים כוללים ווילונות רומאיים או וילונות ונציאנים. חשוב להתאים את הוילון לסוג החלון, למיקומו ולעיצוב המטבח. וילונות לחדר שינה יכולים לכלול צבעים רגועים ונעימים, ווילונות לחדר השינה חשובים גם לשמירת הפרטיות שלכם וחשוב גם לבחור ווילון המאפשר לכם לווסת את האור הנכנס לחדר גם בשעות הבוקר המוקדמות. לצד אלו ניתן למצוא ווילונות מיוחדים כגון וילונות הנראים כדמוי עץ, ווילונות רומאיים הנראים כחתיכת בד אחת, וילונות ויניציאנים ועוד.
  וילונות – לא מה שהיה פעם

  בעבר ברוב הבתים ניתן היה למצוא את אותו סגנון וילון. וילון מבד לבן וארוך, השוני היה בדוגמא של הבד. כיום ניתן למצוא מגוון של סוגי ווילונות. הייחוד של הווילונות כיום שהם הפכו להיות כחלק מהעיצוב. ובהתאם לזאת הווילונות כיום נתפרים מבדים שוונים ומיוחדים, הכוללים אלמנטים עיצוביים מיוחדים. מעבר לעיצוב הדגש בווילונות הוא גם על האפקט של האור שהווילון עושה. כיום ניתן למצוא ווילונות המווסתים את כמות האור שנכנס לחדר. כמו כן ניתן למצוא ווילונות חשמלאים המאפשרים לאטום בצורה מוחלטת את כניסת האור מהחלון לחדר. ווילונות לבית מהווים חלק מעיצוב הבית. בבתים שכורים כדאי להשקיע על ווליונות מיוחדים התורמים רבות לעיצוב של הבית, במקום להשקיע בקירות הבית. חשוב להתאים את הווילונות בבית לעיצוב הבית.

  Comments are closed.