חימום הבית

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  החורף ישראלי ברובו הוא חורף חביב עם הרבה שמש שמחממת, אך לצד הימים הנעימים ישנם ימים קרים שבהם אנו זקוקים לחמם את הבית לאורך כל שעולת היום והלילה. ישנם אזורים בארץ שהחימום הוא במהלך כל החורף, וישנם אף ימים שקר ברוב ימות החורף ובעיקר בלילות. ובמקומות האלו יש אף צורך בחימום איכותי וזול לבית.

  חימום לבית יכול להיעשות במספר דרכים יש הבוחרים לחמם את הבית בימי החורף הקרים במזגן, יש הבוחרים תנורים חשמליים למיניהם, יש החורים לחמם את הבית באמצעות חימום רצפתי ועוד. אין דרך אחת דרך נכונה לחימום הבית. מאמר זה יביא את סוגי החימום שבהם ניתן לחמם את הבית.

  מזגן

  חימום הבית באמצעות מזגן היא דרך נוחה לחמם את הבית. מזגן מרכזי מאפשר לכל חדר לקבוע את הטמפרטורה המתאימה. המזגן נוח ובטיחותי לתפעול, בימי הקיץ ניתן לקרר איתו את הבית. יש לקחת בחשבון את צריכת החשמל של המזגן במיוחד אם מדובר בחימום לאורך כל היום, ובנוסף חימום הבית באמצעות מזגן מייבש את האוויר בבית.

  רדיאטור

  המכשיר הישן והמוכר. מכשיר בעל 6 עד 12 צלעות הוא הבטיחותי מבין מכשירי החימום ולכן הוא מתאים לחימום חדרי ילדים. לרדיאטור צנרת פנימית של מים עם הפעלת הרדיאטור הנוזל מתחמם ומפיץ חום. הרדיאטור שומר על האנרגיה בתוכו, וכלן ניתן להדליק אותו באנרגיה נמוכה ולאחר זמן הוא יחמם את החדר. החיסרון של חימום ברדיאטור הוא שלוקח לו זמן לחמם את החלל, הוא מתאים יותר לחדרים והוא מייבש את האוויר בחדר. הפתרון הוא להניח בקרבת הרדיאטור מיכל פתוח עם מים. המים יתאדו מהחום ויצרו את הלחות בחדר.

  קמין

  קמין או אח הוא גוף חימום הכולל ארובה. קמין יכול לפעול על גז, נפט, עצים או סולר. הקמין נוח לחימום הבית, קמין עצים הוא מחמם לאורך זמן ובעל בעירה טובה. קמין נפט או סולר נוחים לשימוש אך כיום שמחירי הדלק עולים הוא פחות משתלם. יש לקחת בחשבון שקמין עובד ימים ולילות והוא בעל אפקט חימום יעיל ביותר.

  מפזר חום

  מפזר חום הוא מכשיר קטן הפועל על חימום גופים בתוכו. המפזר חום מוציא את החום בצורת אוויר חם. הוא קטן וניתן להעבירו מחדר לחדר. מפזר חום הוא בעל מספר רמות של חום, אך על מנת להרגיש את חומו יש לשבת בקרבתו. המפזר חום מגיע גם בצורה של תלייה על הקיר שמתאים בעיקר לחדרי אמבטיה. חשוב לשמור על הפתחים של המפזר החום ולא לכסותו בבד. כמו כן חשוב לקנות מכשיר בעל תו תקן ואין להשאיר את המכשיר ללא השגחה בחדר.
  תנורי חימום

  תנור חימום הוא המכשיר הנפוץ מבין מכשירי החימום לבית. ניתן למצוא תנורי חימום בגדלים וצורות שונות. לרוב התנור מגיע עם שלושה גופי חימום שניתן להפעיל בשלוש רמות. לרוב תנורים אלו מגיעים עם מתג בטיחות שהם נופלים הם נכבים מעצמם. היתרון של תנור חימום הוא הניידות שלו הוא מתאים גם לחללים גדולים, יש לקחת בחשבון שייקח לו יותר זמן לחמם והוא בטיחותי לילדים.

  Comments are closed.