חלונות

חלונות

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  חלונות בבית הם חשובים ופעמים רבות הם הפנים של הבית. חלונות מהווים מעבר לכניסת האור בבית גם את הנוחות בשימוש בחלונות. כיום ישנו מגוון של חלונות, ההתאמה של החלון היא בהתאם למבנה של החלון עצמו והשימוש שנעשה עם החלון.

  מגוון החלונות בא לידי ביטוי בסוג החלון ובסוג הפתיחה של החלון לדוגמה:

  חלון הרמה – חלון הרמה הוא חלון שחלק התחתון עולה כלפי מעלה לחלק העליון וההפך. חלון הרמה הוא חלון המיועד לחדרי ילדים ולמקומות בהם יש ילדים בשל הבטיחות שלו. חלון הרמה הוא חלון המתאים למסגרת חלון קטנה.

  חלון כנף – חלון כנף נפתח הצידה. חלון כנף הוא חלון המתאים לחלונות גדולים בהם הפתיחה מאפשרת מקום ליד החלון לפתיחת החלון.

  חלון כנף תלוי – חלון כנף תלוי הוא חלון שניתן לפתיחה הצידה החוצה וכלפי למעלה וניתן לשלו על זוויות הפתיחה. חלון כנף תלוי הוא חלון שכולו נקי המכניס אור רב הביתה.

  חלון מפרץ – מתאים לחלונות גדולים במיוחד, וחלונות של קיר שלם, פתיחת החלון ניתנת בכמה זוויות, בהתאם לבחירת הלקוח.

  חלון הזזה – הוא חלון הזז על מסילה לרוב חלון זה מאפשר פתיחה של החלון לרווחה ולעיתים לכל כנף יש מסילה שהן עומדות אחד לצד השנייה.

  מעבר לסוג החלון ישנו מגוון של צורות ודוגמאות של חלונות, הידוע מבניהם הוא חלון בלגי הכולל פרופילים אלומיניום הנראים כפרופיל ברזל,היוצר מראה חם וכפרי, חלונות מאלומיניום בשלל צבעים וכדומה.

  זכוכית לחלונות
  בחירת חלונות לבית כולל מבנה החלון והעיצוב של החלון, פרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון הם סוג הזכוכית ותריסים. כיום בבתים רבים הבחירה היא של הרכבת חלונות ללא תריסים, חלונות ללא זכוכית מאפשרות לחסוך את ההוצאה של התריסים, ובמקרים רבים ההחלטה היא כחלק מהעיצוב של הבית.

  סוג הזכוכית כולל עובי, חוזק וצבע, חשוב לבחור זכוכית לפי הצרכים שלכם, זכוכית חלקה או חלבית המונעת מבחוץ לראות את הנעשה בבית, לבחור זכוכית כפולה המונעת רעש או זכוכית משולשת התורמת לבידוד תרמי המתאימה למקרים שאין בהם תריסים. זכוכית מחוסמת היא זכוכית חזקה המתאימה לבתים פרטיים.

  Comments are closed.