מדריך לבית

מדריך לבית מרכז עבורכם מדריכים שונים לבית וכל הקשור לבית

תכנון מטבח חדש

 

רוכשים ביחד לדירה

בשנים האחרונות אנו עדים לסוג חדש של קנייה הנקראת קבוצת רכישה, המטרה היא שאנו כצרכנים נתאגד ונפנה יחד לרכישה של מוצרים שונים. רוכשים ביחד לדירה מארגנת קבוצות רכישה למוצרים ולשירותים לבית. זה הזמן להצטרף ללא התחייבות וללא תשלום, וליהנות מהנחה משמעותית בקנייה. אי למטבח עיצוב מטבחים מדריך תאורה לבית מדריך צביעה לבית

התקנת תריסים

תריסים נמצאים כמעט בכל בית, הם משמשים בחלונות ובפתחים של מרפסות. התריסים נועדו לספק לנו הגנה, פרטיות וויסות האור מבחוץ. התקנה של תריסים חיונית בכל בית ומאפשרת לנו לבחור כיום את סוג התריס וגודל התריס. המבחר הגדול של תריסים איכותיים, עם מנועים ובצבעים שונים. התקנת תריס דורשת חברה מקצועית המתקינה תריסים איכותיים ונוחים להפעלה.

מדריך להתקנת מערכת אזעקה לבית

התקנת מערכת אזעקה לבית מטרתה להגן מפני פריצות, לכן חשוב שהתקנת המערכת תספק את הצרכים שלנו בבית. קראו על המדריך הקצר להתקנת מערכת אזעקה לבית, ומה השוני בין מערכת אזעקה אלחוטית למערכת אזעקה קווית.
עיצוב חדר ילדים לגדול עם הילד

עיצוב חדר ילדים טומן בחובו אתגר לא פשוטו, ליצור אווירה נעימה בחדר, יחד עם אפשרות משחק ותעסוקה לילד. חדר ילדים של הרך הנולד שונה מחדר ילדים של ילד בן חמש. כיצד מעצבים חדר ילדים המשתנה עם צרכיו של הילד.

טיפים לניקוי שטיחים

בבתים רבים ניתן למצוא שטיחים. שאיבת השטיח תבטיח את ניקוי השטיח, אך לא תמיד זה מספיק. אפסנו עבורכם טיפים והמלצות בנושא ניקוי שטיחים. מה קורה שהשטיח נרטב, האם מותר לתלות את השטיח וכדומה.  

טיפים למעבר דירה

עבור רבים מאיתנו מעבר דירה דורש לוגיסטיקה רבה ומאמץ לא קטן. בין כל אלה עלינו לדאוג לסידורים רבים ולהמשיך בשגרת חיינו. מאמר זה עוסק בטיפים למעבר דירה, על מנת להפוך את המעבר לקל יותר ובחירה של חברת הובלות מקצועית

בדק בית ליקויים נפוצים

רכישת בית חדש הוא עסק יקר וחשוב שנוכל לקנות נכס שישמש אותנו שנים רבות וישמור על הערך שלו. בדק בית מאפשר לנו לבדוק את הנכס לעומקו למצוא ליקויים בבנייה, בצנרת החשמל והמים ולקיויים סביבתיים. ליקויים נפוצים בבדק בית.

 

[pt_view id="5c0c38cxu1"]