מטבחים

מטבח

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  רכישת מטבח חדש דורשת תכנון ועיצוב המטבח. בעבר מטבחים היו כחדר סגור מתוך מחשבה שריחות הבישול לא יגיעו אל שאר חדרי הבית. כיום מטבחים נבנים כחלק מהחלל הגדול של הבית' ובבתים רבים המטבח מהווה את לב הבית. מעבר לעיצוב המטבח, ישנה כיום חשיבות לאחסון נוח במטבח, נוחות השימוש במטבח, ויחד עם מגוון עצום של עיצובים מרהיבים המשתלבים עם הסלון של הבית.

  בבתים רבים המטבח הוא לב הבית. בעבר המטבחים היו חדר סגור ששימש בעיקר לבישול. סגירת המטבח כחלל סגור נוצר על מנת למנוע את ההתפשטות ריחות הבידול בבית. עם המצאת קולטי האדים החלו אט אט לפתוח את המטבחים לחלל הבית. בשלב הראשון היתה פתיחת אשנב שקושר את המטבח אל פינת האוכל או הורדת חצי קיר. בהמשך בבתים רבים הורד הקיר במלואו וחלל המטבח גדל. יחד עם זאת החלה אופנה חדשה של מטבחים גדולים ורחבי ידיים הכולל הרחבת המטבח על חשבון מרפסת השרות ופתיחת המטבח לכוון פינת האוכל. שינוי האופנות החל הן בשל תפיסת המטבחים כחלק מעיצוב הבית והן בשל הצורך להוסיף מכשירים חשמליים חדשים כגון : מדיח כלים, מכונת כביסה ואף מייבש הנמצאים בבתים רבים במטבח.

  כיום מטבחים רבים מעוצבים וכוללים פינת ישיבה נוחה, נברשות מיוחדות, משטח עבודה רחב וגדול במרכז המטבח המאפשר את נוחות העבודה. מטבח יכול לכלול נוחות, פרקטיות לצד מטבח מעוצב ומרשים. כיום מטבחים כוללים אלמנטים שונים כגון: מטבח הייטקי בשילוב של נברשות או מטבח כפרי המשלב פינה שמעוצבת באופן שונה במקצת. כיום עיצוב מטבח אינו רק התאמת הארונות לשולחן או לסגנון המטבח, אלא עיצוב מטבח הופך לחלק אינטגראלי מעיצוב החלל הגדול של הבית. המטבח פתוח לסלון או לפינת האוכל. עיצוב מטבחים משלב ניקיון חזותי לצד פרקטיות. מכשירי החשמל ממוקמים בארון המאפשר למשוך את המדף בצורה נוחה לשם שימוש במכשיר.
  קניית מטבח כיום היא הוצאה יקרה ולטווח ארוך שבוחרים את הידיות לארונות חשוב לבחון משתנים רבים במטבח. ראשית כמה אתם מבשלים או נמצאים במטבח, מהו כמות האחסון שאליו תזדקק במטבח, לכמה נקודות חשמל אתם זקוקים, איזה סגנון מטבח אתם מעדיפים וכדומה. לפני שרוכשים מטבח חשוב לבדוק מהם הצרכים שלכם ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. כיום המטבחים מכילים מדפים נשלפים, יחידות שניתנות להזזה. עיצוב מטבח אינו רק התאמת הארונות אלא גם אביזרים נלווים כגון מכשירי חשמל, ריצוף, ברזים , חיפוי, שולחן, כסאות ועוד. מעבר לעיצוב המטבח חשוב לשים לב כי הארונות ברמה גבוהה, הכוללים את החידושים האחרונים כגון מגירות שאינו נטרקות, סלסילות חזקות ועמידות, צירים חזקים ועוד.

   

  תכנון מטבחים

  אי למטבח

   

   

  Comments are closed.