מעליות ומדרגונים

מעליות

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  הצורך במעלון בבית לרוב הוא בשל קושי הקיים בבית. בתים רבים בנויים כבתים דו מפלסיים, שהקומה השנייה לרוב מרכזת את חדרי השינה של הבית, הטיפוס במדרגות מדי יום הוא קשה ולא פעם דיירי הבית מוצאים עצמם כל העת עולים ויורדים בין הקומות. התקנת מעלית בבית הוא הפתרון הקל והנוח.

  אנשים רבים הגרים בבית פרטי עם השנים מגלים כי יש קושי כל העת לטפס במדרגות. התקנת מעלית הוא פתרון טוב אך לא תמיד יש את המקום להתקנת מעלית. מעלונים רבים הם בצורת מעלית. היתרון של מעלון הוא החיסכון במקום, מעלון הוא קטן יותר וחוסך בצריכת החשמל בשימוש בו. מעלון המותקן בבית אינו מאסיבי במראה שלו, הפיר של המעלון יכול להיות פנימי או חיצוני לבית. מעלון הופך לחלק חשוב בבית ולא פעם הוא ממוקם באמצע הבית, לכן חשוב לבחור מעלון שאינו גס מבחינת המראה ואינו נראה כמפלצת באמצע הבית. מעלון יכול להראות כדלת צדדית או לבחור במעלון עם דלת זכוכית שקופה בעלת מראה מיוחד. גם הפיר עצמו יכול להיות בתוך הבית או חיצוני לבית, במידה והוא חיצוני חשוב לשים לב על הדגש האסתטי כלפי חוץ.

  מדרגון

  סוג נוסף של מעלון הוא מעלון כיסא המותקן לצד המדרגות, הנקרא מדרגון. בבתים רבים המדרגון הופך לכל נוח לאנשים מבוגרים או בעלי מוגבלות שאינם יכולים לטפס במעלה המדרגות. מדרגון מתאים למספר מדרגות ועד למספר קומות לפי הצורך. המדרגון מותקן לאורך המדרגות וניתן לקפל אותו כך שאינו מפריע לשאר דיירי הבית לטפס ולרדת במדרגות. מדרגון יכול להיות כמשטח המתקפל או כיסא שעליו יושבים. המדרגונים הינם כלי שימושי ובטוח. במדרגונים ניתן למצוא כפתור הפעלה וכפתור בטיחות, בזמן עליה או ירידה יש חיישנים המפסיקים את הנסיעה בזמן שיש מכשול בדרך, כמו כן ניתן לנעול את המדרגון בעת שאינו בשימוש.
  למה לשבור את הרגליים

  פתרונות של מעלונים הם בעיקר לבתים פרטיים בעלי מספר קומות ומתאים לבתים שיתופיים. יש לקחת בחשבון את ההגבלה של שלושה נוסעים בלבד וההגבלה בגודל ובגובה של המעלון.

  מעלון אינו עסק יקר כפי שניתן לחשוב ואף אינו תהליך מורכב ומסובך. כיום ניתן למצוא פתרונות רבים כגון מעלון חיצוני מבלי לשבור קירות בבית. גם על העיצוב חשבו וניתן למצוא מגוון של דוגמאות ועיצובים של מעלונים. חשוב להתאים את סוג המעלון לצרכים שלכם ולעיצוב הבית.

   

   

   

   

  Comments are closed.