מבנים ניידים להשכרה

אם אתם מחפשים דירה או משרד להשכרה וגם אתם מחפשים משהו קצת אחר, שכירת מבנה נייד הוא הפתרון בשבילכם.

היתרון הגדול של המבנה הנייד, חוץ מהקמתו המהירה והיכולת שלו לשמש לכל צורך, הוא העלות הנמוכה שלו ביחס לכל פתרון אחר של השכרת מבנה למגורים, למשרד או לאחסנה.

למה משמשים מבנים ניידים?

התשובה – לכל דבר! אם זה בית פרטי – אז הנה הזדמנות שלכם לבית קרקע עם חצר. אם זה לצרכים עסקיים כמו שימוש במבנה הנייד לקבלת לקוחות אם את למשל רואת חשבון או אתה עורך דין, או קבלת מטופלים אם אתם פסיכולוגים או מטפלים או עוסקים במתן שירות או ייעוץ לאנשים

אם אתם זקוקים לסטודיו שקט ורגוע משלכם בטבע הפסטורלי בו תוכלו ליצור במקום הפרטי שלכם, שכירת מבנה נייד יספק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו .

למבנה הנייד יתרונות רבים ומשמעותיים – מבנים ניידים מוקמים מהר, כך שתוכלו לשכור מבנה נייד ב"no time". מבנה נייד תוכלו לשכור בהרבה לוקיישנים שבהם תרצו לגור או להעמיד משרד.

כמה עולה לשכור מבנה נייד?

מחיר שכירת מבנה נייד תלוי במספר גורמים. 

בראש ובראשונה – המיקום שלו. ככל נדל"ן, מרכז הארץ יקר יותר, וככל שמתרחקים מהמרכז, כך המחירים יורדים. 

גודלו של המבנה גם כמובן משמש פונקציה של מחיר. מבנה נייד תוכלו למצוא בכל גודל, החל מחדר אחד שהוא חלל אחד, וכלה ב-5-4 חדרים אם אתם זקוקים למשרד שבו יושבים מספר עובדים ובו ניתן להקצות חדר המתנה וחדר ישיבות. 

מבנה נייד מספק לכם את כל השירותים המשרדיים – מטבחון, שירותים, ניתן לחבא רותו לחשמל, למים ואף לגז. הלקוחות שלכם לא יידעו שהמשרד שלכם הוא מבנה נייד. 

אחסון במבנה נייד

על אף שמבנה נייד יכול לשמש כמשרד וכבית, ישנם אנשים, ובעיקר בעלי עסקים, שישתמשו במנה הנייד כמקום אחסון. 

אם למשל אתם עוברים דירה וזקוקים למקום אחסון תכולת הדירה, תוכלו לשכור מבנה נייד לאחסון תכולת דירה. אם אתם נוסעים לחו"ל לתקופה ממושכת, אתם יכולים לשכור מבנים ניידים לאחסון הציוד שלכם. 

בעלי עסקים יכולים לשכור מבנים ניידים כדי לאחסן ציוד וסחורות במידת הצורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *