סורגים

סורגים

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  סורגים במקרים רבים הם צורך המציאות. סורגים מסיעים לנו בהגנה על הבית מפני גנבים וסורגים שומרים על הביטחון של הילדים, כגון סכנה של נפילה מחלון פתוח. יחד עם הביטחון של הסורגים חשוב לבחור סורגים שמצד אחד יקנו לנו את ההגנה ומצד שני שלא נרגיש שאנו נמצאים בכלא.

  בעבר כל הסורגים נראו אותו הדבר, לרוב סורגים אלו היו עשויים מברזל וצבועים. כיום המגוון של הסורגים החל מסורגים עבים ועד סורגים דקים והעשויים ממגוון גדול של מתכות, בשלל צורות וצבעים.

  עיצוב סורגים הופך לחלק חשוב מהתקנת הסורגים בבית. חשוב לבחור סורגים המתאימים לעיצוב הבית. סורגים המשתלבים לעיצוב הבית פחות יבלטו ואף יסייעו לקישוט הביתכיום ניתן למצוא מגוון של סורגים המאפשרים לנו לבחור את הסורגים בהתאם לצרכים שלנו ובהתאם לנוחות שלנו, סורגים קבועים או סורגים מתקפלים המאפשרים סגירה ופתיחה של הסורגים לפי הצורך. סורגים נפתחים מתאימים לדלתות או לחלונות גדולים, בעת פתיחת הסורגים אינם בולטים או תופסים מפתח החלון או הדלת. סורגים יכולים לכלול עיצובים שונים כגון דוגמאות הנמצאות על הסורג, פרחים, צמחים ועד פיסול מלא על הסורגים. ניתן למצוא סורגים הכוללים בטן גדולה המאפשרת להניח על הסורגים אדנית.
  מעבר לעיצוב של בסורגים ולנוחות חשוב לבחור סורגים שפשוט יעשו את העבודה. סורגים עשויים מאלומיניום או פלדה מגלוונת ללא ריתוחים, ישנם סורגים הכוללים גם פלסטיק חלקים אלו עשויים מניילון מוצק שהינו קשיח. סורגים העשויים פלדה חשוב לצבוע מפני חלודה, כיום ניתן למצוא אינספור צבעים לצביעת הסורגים.

  התאמת הסורג מחייבת בראש ובראשונה לבדוק מהם הצרכים שלכם. סורגים המשמשים מפני גניבה חשוב להתקין בקומות נמוכות או בקומות העליונות, חלק מהפריצות לבית נעשות דרך הגג.

  קומה נמוכה או בית פרטי חשוב לבחור מצד אחד סורגים חזקים שיגנו עליכם מפני גנבים, ויחד עם זאת לבחור סורגים מתקפלים המאפשרים במהלך היום לפתוח אותם. יחד עם זאת חשוב לבחור סורגים בעלי עיצוב שיתאימו לעיצוב הבית או הגינה.

   

  Comments are closed.