עיצוב חדר עבודה

עובדים מהבית? המדריך להקמת משרד קטן בבית.
עיצוב חדר עבודה או פינת עבודה דורשים להגדיר מהי סוג העבודה שלכם, האם יש רק מחשב בחדר או שיש צורך בשולחן מיוחד כגון שולחן שרטוט או מדפים רבים לקלסרים? האם החדר עבודה ישמש גם כמשרד לקבלת לקוחות או שישמש רק אתכם. וכמה מבני המשפחה עומדים להשתמש בחדר עבודה או בפינת העבודה.

235פינת-עבודה
חדר עבודה המשמש את בני המשפחה חשוב שיהיה נגיש לכולם וניתן למקם אותו בסלון או בחדר עבודה המיועד לכך, בתנאי שיש לכם חדר פנוי בבית. פינת עבודה המשמשת רק אתכם תוכלו להכניס לחדר השינה, וכך לעבוד גם בשעות הערב המאוחרות. במידה ויש צורך במשרד המשמש גם לקבלת לקוחות חשוב למקם אותו בכניסה לבית, ההמלצה להוסיף מחיצה על מנת לסגור את פינת העבודה כדי ליצור הפרדה בין הסלון למשרד כך שלא תצטרכו לדאוג כל פעם לסידור הסלון או הבית.

מיקום החפצים בחדר

הקמה של משרד בבית דורש להגדיר בראש ובראשונה את מיקום המשרד, בהתאם למיקום ולגודל תוכלו לבחור את הריהוט לחדר העבודה, כגון שולחן גדול או שולחן צר וארוך בהתאם למיקום. חשוב לבחור רהיטים נוחים לעבודה, כגון שולחן עבודה, מדפים, עמדת תיוק ואחסון, כיסאות ללקוחות במידת הצורך. המשרד יכול לשמש ככל משרד ותוכלו להציב גם את לוגו החברה על אחד הקירות ותעודות במידת הצורך. במידה ומדובר בפינת עבודה קטנה או חדר קטן הימנעו מריהוט גדול או כבד ובחרו ריהוט לבן או שולחן זכוכית שישדר מרחב ומראה קליל בחדר.
יחידות אחסון חשוב להשקיע ביחידת אחסון גדולה ונוחה במידה ויש מקום. ההמלצה לבחור ארון סגור שיכיל את כל הקלסרים וישמור על מראה נקי בחדר. במידה ואין מקום שקלו לקנות יחידה נתלית. הקפידו לשמור על מקום נקי ומסודר יעודד אתכם לעבוד. תוכלו לארגן את הציוד בקופסאות מעוצבות שיעזרו לשמור על סביבה וויזאולית נעימה ושקטה.
בחרו כיסא שנוח לשבת עליו. כיסא ארגונומי נחשב לכיסא המותאם למבנה הגוף ומומלץ ביותר. ניתן למצוא כסאות ארגונומיים בשלל צבעים וצורות המתאימים לכל עיצוב.
תאורה בחדר אינה מספיקה וחשוב להוסיף תאורת שולחן שתסייע בזמן העבודה.אלמנטים עיצוביים בחדר העבודה

חדר העבודה הוא מקום שתבלו בו זמן רב במהלך היום ולכן חשוב שיכלול אלמנטים עיצוביים שינעימו את שהותכם. ההמלצה לבחור צבע ניטרלי ובהיר לחדר ולהוסיף אלמנטים עיצוביים שיסייעו גם ללקוחות להבין מול מי הם עובדים במידה ולקוחות יגיעו למשרד. הציוד המשרדי אף הוא יכול להיות אלמנטים עיצוביים, למשל קלסרים צבעונים, עמדה מיוחדת לכלי הכתיבה, חפצי נוי על השולחן וכדומה. גם לוח התלוי על הקיר יכול לכלול לוח השראה עם אלמנטים מיוחדים.

קבל 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

   

  Comments are closed.