טיפים לעיצוב המשרד

בין אם אתם עובדים בבית או במשרד שלכם, ידוע כי המקום שממנו אתם עובדים יש השפעה על הפרודוקטיביות שלכם המשפיעה ישירות על הרווחיות של העסק, כך למשל אם אתם עובדים על מחשב והמחשב איטי ולא זז כמובן שההספק שלכם יהיה מחצית ממה שיכולתם, גם למשרד יש השפעה על העבודה שלכם. משרד מבולגן, שכל מסמך לוקח לכם שעות לחפש ישפיע על העבודה שלכם, משרד שהוא חשוך בלי חלון עם תאורה גרועה תגרום לכם את הרצון לברוח מהמקום. מאמר זה יעסוק בסביבת העבודה שלכם אם היא בבית או במשרד שלכם.

ישנם עסקים רבים המחזיקים משרד בשל מבנה העבודה המביא לקוחות אל המשרד. עיצוב המשרד ישפיע רבות על האפקט של הלקוחות והלקוחות הפוטנציאלים. הלקוח מזהה את המשרד כפנים של העסק וחשוב שהרושם הראשוני ושלאחריו יהיה רושם טוב. חשוב שהמשרד יהיה נקי ומסודר. שישדר יוקרה ולא זילות. הקפידו על משרד מאורגן ומסודר. בחרו בעיצוב משרד המתאים לרוח של העסק, אם אתם עוסקים בחדשנות בחרו עיצוב היטייקסטי, אם אתם עובדים בעולם הילדים חשוב שהמשרד יהיה צבועני ושמח.
משרד עורכי דין לעומת זאת יהיה נכון לעצב בקו סולידי, מודרני ונקי.


הכניסה למשרד חשוב שתהיה נקיה בלי ציוד שיש בכניסה או זבל בחוץ. במקרה של משרד קטן חשוב לחסוך במקום וליצור מרחב במקום ולא עומס, תוכלו לעשות זאת בשידה גבוהה שתאכלס את הציוד והקלסרים או ארון סגור. חשוב שהרהיטים יהיו בצבע בהיר עד כמה שניתן למראה נקי ומסודר.

צבעו את הקירות בצבע בהיר או לבן וקשטו עם תמונה הנותנת השראה.

פרקט או אריחים

במשרד העדיפו פרקט המעניק אווירה חמימה, במדיה ויש אריחים כדאי להוסיף שטיח התורם לאווריה חמימה.

תאורה

תאורה היא החלק החשוב ביותר בכל מרחב עבודה, התאורה עשירה, ניתן לשלב אור לבן וצהוב תורם רבות לפרודוקטיביות, אור לבן מדכא לאורך זמן, גם תאורה חזקה מדי לא מומלצת, הקפידו לשים תאורה בהתאם לגודל החדר. בדקו שנעים לכם במשרד ותמיד עדיף משד עם חלונות גדולים שהאור הטבעי שולט בה.

העדיפו מקלדת ועכבר אלחוטיים, כך פחות כבלים מכוערים יתפסו את העין בעיצוב החלל של המשרד. אם יש צורך במדפסת בחרו במדפסת משולבת וכך תחסכו בסורק או מכונת צילום,. מקמו את המדפסת בפינת החדר ולא במרכזה כך היא תתפוס פחות מקום ותפגום בעיצוב.הפרטים הקטנים

המשרד הוא הבית השני שלכם. חשוב להעניק דגש על עיצוב המשרד על מנת לתרום לפרודקטיביות שלכם. הוסיפו תמונות המשדרות השראה או רוגע. הוסיפו פריטים קטנים כגון עציץ, וילון ואביזרי דקורציה שיתרמו למראה נעים, אך היזהרו מהגזמה. אפשר גם לשלב תמונה של הילדים או המשפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *