עיצוב פנים

עיצוב בתים הוא תחום מאתגר ומלא יצירה. עיצוב בתים מעבר לאיזה סלון נבחר ואיזה סגנון עיצובי אנו רוצים כולל בתוכו גם אבחון הצרכים שלנו, כגון : מקומות אחסון בבית, העדפות אישיות, הרצונות והחלומות שלנו. אין ספק שמדובר בדירה קטנה האתגר הופך קשה ומורכב יותר.

עיצוב בתים משמעו ללמוד את הבית ואת היתרונות והחסרונות שלו, לבדוק אילו אזורים אינם מנוצלים והייתם רוצים לנצל אותם, חלוקת החלל בבית וכדומה. נושא נוסף שיש לקחת בחשבון האם אנו זקוקים לשיפוץ מאסיבי הכולל שבירת קירות או רק שיפוץ קוסמטי הכולל בניית נישה וצביעת הבית. על מנת שעיצוב הבית יבוצע בצורה האופטימאלית חשוב להבין תוכנית עבודה שעל פיה יתבצע עיצוב הבית. תוכנית עבודה מטרתה לשמור על סדר העבודה, מניעת תקלות לא צפויות וכמובן עמידה בזמנים. עיצוב בתים הוא תחום המיועד לבעלי מקצוע מיומנים.

עיצוב בתים בבנייני מגורים

עיצוב בית בבניין מגורים הוא מטרד לא קטן עבור השכנים, השיפוץ של הבית עלול לפגוע בשגרת השכנים ולכן אחד הנושאים החשובים בתחום עיצוב בתים הוא עמידה בזמנים. בחלק מהמקרים עיצוב בתים דורש גם מבעלי הבית למצוא מקום מגורים חלופי ופה נכנס נושא כלכלי נוסף ולכן חשוב לבחור מעצבת פנים מקצועית שתדע ליצרו תכנון נכון של השיפוץ והעיצוב ובעלת ניסיון בתחום. עדכנו את דיירי הבניין לפני השיפוץ ותנו להם הערכת זמן לסיום העיצוב.

עיצוב בתים בדירות פרטיות

עיצוב בתים של דירות פרטיות הרבה יותר נוח, אין צורך להודיע לשכנים ולעיתים גם אין צורך לחפש דיור חלופי. גם כאן, במהלך עיצוב בתים פרטיים חשוב להכין תוכניות מדוקדקת, החל מהתקציב מה מעצבים וזמנים של העיצוב. חשוב שיהיה לכם תקשורת טובה עם מעצבת הפנים, מאחר שהיא זו האחראית על הפרויקט, על זמני העבודה והזמנת אנשים מקצוע. מעצבת פנים מקצועית תדע לבנות תוכנית טובה ולעמוד בזמנים.

מהו המרחב שלנו?

עיצוב פנים דורש להגדיר את הצרכים שלכם והתקציב שיש לכם לאותו מרחב אותו אתם רוצים לעצב. חשוב שמעבר ליופי של החדר הוא יהיה מקום שנוח לשהות בו. עיצוב פנים מטרתו להביא למראה אסתטי ועם זאת לגרום לעין לראות את מה שרוצים להראות. למשל חדר קטן נרצה ליצור אשליה של חדר גדול, חדר שהוא צר וארוך נרצה ליצור אשליה של חלל רחב ידיים וכדומה, כך חדר ארוך וצר שהוא גם סלון ופינת אוכל ניצור מקטעים לאורך הקיר כגון שידה או מראה ארוכה. בחדר שיש בו חלון אחד, אפשר לתלות על הקיר הנגדי מראה המשקפת את החלון ויוצרת אשליה ועוד חלון בחדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עיצוב פנים

עיצוב פנים הינו תחום חשוב בעת שיפוץ הבית או סידור של הבית. עיצוב פנים מאפשר לנו ליצור אווירה נעימה בבית ולמצוא פתרונות אחסון, ובכך תורם לנו ליהנות מסביבה נעימה בבית. עיצוב פנים יכול לכלול עיצוב של חלק מהבית או כולו, ניתן להתרכז כל פעם בחלל אחר בבית וליצור בו את השינוי.

עיצוב פנים מציע מגוון של סגנונות עיצוב לבית ומגוון של פתרונות. חשוב להתאים את עיצוב פנים הבית לסגנון החיים שלנו ולטעמנו האישי.

לא פעם נשאלת השאלה אם להיעזר בשירותיו של מעצב פנים או להשקיע את הכסף בשיפוץ עצמו. עיצוב פנים הוא ארגון החלל בצורה נוחה ונעימה בהתאם לצרכים שלכם. גם השיפוץ היפה ביותר יכול להשאיר אתכם חסרי אונים בבית, מכוון שלא נוח לשבת על הסלון, התאורה מסנוורת ויש לנו כאבי צוואר כי הטלוויזיה גבוהה מדי וכדומה.

עיצוב פנים מטרתו להביא את היופי והנוחות לכל אחד מחדרי הבית, באם מדובר בעיצוב האמבטיה, הסלון או המטבח. עיצוב פנים מסייע לכם לארגן את הבית בצורה נוחה עם מקומות אחסון, לצד נוחות של מנוחה, אירוח או כל עיסוק אחר בבית.בחירת מעצב פנים

מעצב פנים מקצועי ובעל ניסיון ידע לשלב בין הידע ולאסתטיקה, לייצר חללים המתאימים לדיירי הבית, ליצור את האסתטיקה עם הנוחות. מעצב פנים יכלול את המיקום של החפצים בבית, קביעת הצבעים והאביזרים הנלווים לעיצוב הבית.
בחירת מעצב פנים תשפיע רבות על תוצאות העיצוב לכן חשוב להדגיש זמן בחיפוש מעצב הפנים המתאים לכם. ראשית בדקו עבודות של המעצב, סריקה באינטרנט תסייע לכם לראות עבודות של מעצבים שונים, אהבתם עיצוב מסוים רשמו לפניכם.
מעצב פנים צריך ללמוד את טעמכם האישי בבית, לדעת על הצרכים שלכם וחשוב מכול להיות קשוב לרצונות שלכם. חשוב לבדוק כי יש לכם כימייה עם המעצב, שהוא מקשיב לכם ולא מעצב רק לפי טעמו האישי בלבד.
נושא חשוב נוסף הוא השוואת מחירים. חשוב שתגדירו מהו התקציב שלכם לשיפוץ הבית ולמעצב הפנים. לפי הגדרות אלו יהיה לכם קל יותר למצוא מעצב פנים וגם להגדיר מראש מהו התקציב שלכם.

לאחר שבחרתם אתך המעצב פנים שלכם. חשוב לערוך חוזה מסודק המגדיר את אופן ההתקשרות ביניכם, מה כולל התכנון, הגדרת עבודה, עלויות וזמני עבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *