פוליש

פוליש

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  פוליש הינה פעולת קרצוף הרצפה במטרה לנקות את המרצפות בצורה יסודית והן בשל להגן על הרצפות, מפני שריטות וחריקות על המרצפות. פוליש מקרצף את השכבה העליונה של המרצפות מבלי להשאיר סימנים על הרצפות. פוליש מתאים לרוב סוגי הרצפות, הרצפות הבנויים מאבן טבעית,בטון או בשילוב של שניהם, מאפשרים לנקות את הרצפות בחומרי ניקוי חזקים המביאים לרמת ניקיון גבוהה של המרצפות.

  סוגי פוליש

  פעילות הפוליש הינו ליטוש הרצפה, המכשיר מקרצף את הרצפות ומסיר שכבות לכלוך שאינן יורדים בשטיפה הרגילה, ומשאיר את הרצפה מבריקה. ישנם סוגי פוליש ושנים, כל אחד מסוגי הפוליש מתאים לסוג רצפות שונה ולכל פוליש יש מכשור מיוחד ותהליך שונה הדרוש על מנת להפעיל כוח על הרצפה.

  פוליש ווקס הינו הפוליש הפשוט ביותר והזול מבניהם. חומר הנמרח על הרצפות שומר על הרצפות מפני שחיקה והרצפה נשארת מבריקה, אך יש לבצע את הפוליש לעיתים קרובות יותר, לפחות אחת לשנה. פוליש זה מתאים לכל סוגי הרצפות, פרט למרצפות גרנט ופורצלן.

  פוליש קריסטל מתאים למשטחים מסוג קריסטל, בפוליש זה משתמשים במגנזיום ובאמצעות מכונה מיוחדת הגורמת להברקה של הרצפות ולקבלת שכבת הגנה על הרצפות. לאחר הפוליש הרצפות מבריקות ואינן מחליקות. פוליש קריסטל מחזיק עד שלוש שנים.

  פוליש אקרילי נקרא גם ווקס אקרילי מתאים למרצפות בטון ולמשטחים P.V.C. פוליש אקרילי מונע את שחיקת המרצפות, מונע החלקות ומונע סימני עקבות.
  לצד הפוליש ניתן לעשות ליטוש אבן של הרצפות, הליטוש מעניק למרצפות מראה זוהר ונקי. ניתן להבריק רצפות אבן או שיש.

  פוליש הינו הליך חודרני, בעת קרצוף המרצפות המכונה מפעילה לחץ על המרצפות, החשיבות של איכות המכונות ואיכות החומרים בהם נעשה הפוליש קריטי לשמירה על שלמות המרצפות. פוליש הנעשה בצורה לא מקצועית עלול לגרום לחריטות או שבירה של הרצפות.

   

  Comments are closed.