גדר אלומיניום לבית

גדר לבית מאפשרת לכם לשבת בנוחות בחצר ביתכם, היא גם מגינה מפני כניסה של זרים לחצר שלכם. הגדר תאפשר להגדיר את השטח שלכם וזאת מבלי לפגום בעיצוב הבית או נראות החצר. מעבר לתחושת הפרטיות חשוב שתרגישו נוח בחצר שלכם. גדר אלומיניום מאפשרת לכם לקבל את ההגנה והפרטיות עם גדר אלומיניום מעוצבת ויפה שתוסיף לעיצוב החצר שלכם. הנוכחות של גדר בגינה בולטת כלפי חוץ וכלפי פנים, ולכן יש לה השפעה גבוהה על כל האווירה של עיצוב הבית כלפי חוץ וגם כלפי פנים.

סוגי גדרות

כיום ניתן למצוא סוגים של גדרות לגינה. אם בעבר גדר היתה מבטון או גדר עץ כיום ניתן למצוא סוגים שונים שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות שונים. גדר לבית פרטי יכול להיות מחומרי גלם שונים, החל ממחירים זולים ועד יקרים מאוד וזאת תלוי רבות בצורך שלכם ובמחיר שאתם מוכנים להשקיע על גדר לבית. בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר חצרות שיש בהן גדר אלומיניום. המאפשר מצד אחד להנות מגדר מעוצבת ועמידה לאורך שנים ומצד שני במחיר שאינו יקר.

אלומיניום? או ברזל?

חומר נוסף שנפוץ לשימוש עבור גדרות לבתים פרטיים הוא אלומיניום, המספק חוזק לגדר ויחד עם זאת בעל עיצובים התורמים לעיצוב הגינה. היתרון של חומר האלומיניום הוא שהוא לא מחליד בניגוד לברז הדורש תחזוקה של צביעה למניעת חלודה. כך שאינו דורש לתחזק אותו באופן קבוע. החומר הפופולרי ביותר כיום לייצור גדרות ושערים הוא אלומיניום, גדרות אלומיניום בעלי יתרון נוסך שהעלות אינה גבוהה כך שרוב האנשים לא יכולים לעמוד בה.

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום לגינה הפכו ליותר ויותר פופולאריים בבתים פרטיים בכל אזורי הארץ. מבחינה עיצובית, המראה של גדר מאלומיניום המגיעה בצבעים שונים בעלת מראה יוקרתי המוסיפה לעיצוב חצר הבית. בנוסף למראה המרשים גדר אלומיניום קלה לתיחזוק ולמעשה לא נדרש כל תחזוקה מצדכם. חומר בעל איכויות שמתאימות מעולה לשימוש בשטח חיצוני כמו אזור הגינה ולכן הוא נשמר בצורה מצוינת למשך זמן רב כשהוא נראה חדיש לגמרי – ללא פעולות תחזוקה מיוחדות שנדרשות מהצד שלכם.

היתרונות של האלומיניום

האלומיניום הוא חומר חזק ועמיד כך שאין חשש לשבירה של הגדר. האלומיניום אינו מחליד ואין לו קרוזיה גם לאחר שנים רבות. פרופלי אלומיניום של הגדר נצבעים בצביעה מיוחדת שאינו מתבלה עם השנים. המשקל שלו קל וההתקנה שלו פשוטה יחסית. וניתן להתאים באופן מדויק לתנאי השטח הקיימים במקום. התקנת הגדר מאפשרת לקנות גדר עם עמודים שאינם דורשים הלחמה או פעולה מיוחדת. הפרופילים מולבשים על הגדר בשיטה פשוטה של השחלה.

תכנון הגדר

אם בעבר היה צורך בתכנון הגדר, בהלחמות או עבודות מורכבות. כיום העבודה למתקין היא קלה ומהירה. באפאר פיתחו קיט המאפשר לקנות את הכמות הנדרשת ולבנות את הגדר בצורת הרכבה פשוטה. חיבור העמודים על גדר האבן או האדמה והשחלה של הפרופילים לעמודים, כך שתוכלו לבחור את מידת הרווח בין הפרופילים, הוספת זכוכית או דוגמא נוספת שתרצו. במחסן הפרופילים ניתן לחתוך את הפרופילים ברוחב הרצוי.

כדי להנות מגדר המותאמת לצרכים שלכם, חשוב להקדיש מחשבה על עיצוב הגדר. האם אתם זקוקים לפרטיות מקסימלית, למשל בית שממוקם ליד רחוב ראשי. בחרו גדר עם פרופילים שהם צפופים יותר, שיאפשרו הפרדה מלאה בין הרחוב לחצר שלכם, כשהם אטומים כמעט לגמרי ולא ניתן לראות את השטח הפנימי מבחוץ. במידה והגינה ממוקמת במקום שקט תוכלו לבחור גדר עם פתחים גדולים יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *