פתרונות הצללה

אתם רוצים לשבת במרפסת או בחצר אבל אתם יודעים שאחרי כמה דקות תברחו לבית בגלל שהשמש קופחת על ראשיכם. אתם רוצים לאכול בחצר אבל קשה שהשמש מעל הראש. פתרונות ההצללה הן רבות וחשוב שקודם נעשה סדר בדברים לפני שבוחרים את ההצללה המתאימה לכם ביותר. שייתן לכם את הבחירה מתי לשבת בחצר.

 

פתרונות הצללה שכדאי שתכירו

פתרונות הצללה ניתן למצוא קבועים או זמניים. פתרון זמני הוא לקנות הצללה שניתן לפירוק והרכבה במרפסת או בחצר. לרוב נצטרך לפרק אותה שיש רוחות חזקות או גשם. הוא לא עמידה לאורך זמן ולא פעם הפירוק וההרכבה ארוך ומורכב. פתרונות הצללה קבועים הם לרוב יקרים יותר אבל הם אינם דורשים לקפל אותם לפי תנאי מזג האוויר. הם עמידים לאורך שנים, כך שאין התעסקות מיותרת אך דורשים לבדוק תקציב ולבדוק מהו הפתרון האולטימטיבי עבורכם.
כאשר אנחנו מדברים על פתרונות הצללה, ניתן למצוא לשלושה סוגים: פרגולות, מרקיזות וסוככי זרועות. חשוב לבחור במושכל את סוג הסוכך שייתן את המענה הטוב ביותר עבורכם, את סוג ההצללה, את הגודל ואת מיקום. לשם כך חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע המיומנים בתחום זה, בעלי הניסיון הרב ששיתן לכם ייעוץ מושכל.

סוככים רב- שימושיים לבית ולסביבתו

סוכך מרקיזה, לרוב ניתן לראות אותו על חלונות או מרפסות שרוב החלל שלהן מקורה. המרקיזה מאפשרת סגירה חלקית של המרפסת או החלון. המרקיזה הנותנת סגירה חלקית, מעניקה תחושה של פרטיות. ניתן לראות אותה גם בחנויות או משרדים. היא פחות עמידה במזג אוויר גך שיש לקפל אותה בהתאם לצורך.

סוכך זרועות

סוכך זרועות הוא סוכך העשוי מבד חזק או פלסטיק הוא כולל זרועות שניתן לפתוח ולסגור הוא נועד להצללה של שטח גדול כגון בית קפה או מסעדה. הוא מתאים גם לבתים. הוא נפתח ונסגר ידנית או באופן חשמלי. לרוב ברוחות חזקות או גשם חזק ההמלצה לסגור אותה. התקנת סוכך זרועות הוא קל יחסית ולא נדרשת הכנה או תשתית מיוחדת. היא מקובעת לקיר ללא עמודים.

פרגולה אלומיניום

פרגולת אלומיניום היא הפרגולה המועדפת במקרה שרוצים פרגולה קבועה ויציבה. יתרונות פרגולה מאלומיניום הם בעיקר חוזק של הפרגולה, האלומיניום הינו חומר זול יחסית, אינו מתמלא בקרוזיה ולכן מחיר פרגולה באה לידי ביטוי כמו כן, הפרגולה אינה דורשת תחזוקה מיוחדת והיא מתאימה לכל תנאי מזג האוויר ואינה מאבדת מהמראה שלה. אם המטרה העיקרית של בחירה בפתרון הצללה מיטבי ההמלצה היא פרגולה מאלומיניום. חשוב ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים שיתאימו לכם את פתרון ההצללה הנדרש והמועדף.

ההצללה שאתם בוחרים חשופה לעין כל ולכן חשוב שתבחרו הצללה דקורטיבית שלא תפגום במראה הבית. יחד עם זאת כאשר המטרה העיקרית היא ליצור שטח מוצלל בקיץ וחזק מפני הרוחות, ישנה חשיבת בבחירת פרגולה חזקה ואיכותית שתתן את המענה הנדרש והמצופה, וכל זאת במסגרת התקציב שעומדת לרשותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *