קנייה חכמה

רוכשים ביחד לדירה וחוסכים בגדול

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינוים גדולים בתרבות הרכישה.
אם לפני מספר שנים היה מאוד קשה לעשות סקר שוק ולרכוש במחיר הכי משתלם, היום המצב שונה.
בעידן המחשוב והתקשורת של היום פשוט מאוד לעשות סקר שוק גם מבלי לצאת מהבית ואז לקבל החלטה נכונה איפה כיצד לרכוש את המוצר במחיר ובתנאים הטובים ביותר.

קיימים היום ברשת האינטרנט מספר רב של אתרים המבצעים השוואת מחירים, רק חשוב מאוד לשים לב שבאתרי האינטרנט של השוואת המחירים לא תמיד מופיעים כל המשווקים של אותו מוצר, ודבר נוסף וחשוב מומלץ לקרוא טוב את האותיות הקטנות, כמו לדוגמא: מי נותן אחריות על המוצר, תקופת האחריות, כולל התקנה ומשלוח ועוד…

אנחנו בקנייה חכמה החלטנו לקחת את הדברים צעד קדימה.

קנייה חכמה , חשבנו רבות איך אנחנו מעבירים את כוח הקנייה ללקוח ללא פגיעה באיכות המוצר וגם לרכוש את המוצר במחיר הטוב ביותר.
לכן פתחנו מערכת ייחודית וחכמה שבעזרת המערכת אנחנו רוכשים מוצרים במסגרת של קבוצה בקניה מרוכזת ובכך זוכים לתנאים טובים יותר, שירות טוב יותר וכמובן מחיר טוב יותר.
קנייה חכמה גוף בלתי תלוי בעסקים עושה סקר שוק בכל מוצר ומוצר ומזמין כל ספק בארץ להציע את המוצרים שלו לקבוצה (לפי התנאים שלנו) ובכך אנחנו מצליחים להשיג את המחיר הטוב ביותר לקבוצה.
ההצטרפות לקבוצות ללא התחייבות וללא תשלום, כך שלכל אחד/ת שמצטרפים לקבוצה אין כל התחייבות כלפי קנייה חכמה, לכן אין כל צורך לחשוש לפני ההצטרפות לקבוצה.
אנחנו בטוחים ביכולת שלנו ליצור את המחיר והתנאים הטובים ביותר בשוק ולכן אין לנו כל צורך בהתחייבות כל שהיא מחברי הקבוצה, חברי הקבוצה מגיעים ביום הרכישה ומתרשמים לבד מהמחירים, השירות, התנאים ועוד יתרונות רבים ברכישה הקבוצתית.
לכן מומלץ מאוד להצטרף לקבוצות ולחסוך זמן וכסף רב בכניסה לדירה.

Comments are closed.