שטיחים

שטיחים

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  זוכרים את מקל השטיחים שנהגנו לחבוט עימו את השטיחים על המרפסת, את המקל החליפו שואבי אבק. כיום ניקוי שטיחים הפך לקל ונוח, אין צורך להרים את השטיח או לחבוט בו. ניקוי שטיחים באמצעות שואבי אבק עושים את העבודה נאמנה. ניקוי שטיחים על ידי חברה מקצועית יבטיח לכם שטיח נקי מאבק.

  ניקוי שטיחים חשוב בשל חרק קטן הנמצא בשטיחים הנקרא קרדיט האבק, החרק חי בתנאי לחות ואבק, כגון שטיחים, מזרונים, ספות וכדומה. ניקוי שטיחים מדי שבוע שומר על השטיחים נקיים ומונע את קרדיט האבק. אך מעת לעת יש צורך בעבודת ניקוי שטיחים יסודית, שתוכל להרחיק גם את הלכלוך הטמון עמוק בשטיחים.

  ניקוי שטיחים בבית מדי שבוע אכן מבטיח כי השטיחים יישארו נקיים יחד עם זאת רבים מתפתים לעשות את עבודת ניקוי שטיחים באמצעות שואבי אבק תעשייתיים או חובטי שטיחים. בעת השימוש במכונות אלו וודאו כי מכשירים אלו מתאימים לסוג השטיחים הנמצאים אצלכם בבית. פעמים רבות מכונות אלו אכן מנקים את השטיחים, אך יחד עם זאת גומרים לבלאי השטיחים כגון פגיעה בשערות השטיח והיתלשותם.
  ניקוי שטיחים מקצועי מעבר לניקוי יסודי של השטיחים, מחזיר לשטיחים את הרעננות והצבעים שנראים דהויים עם הזמן, מעבר לכך ניקוי שטיחים יסודי מסלק ריחות לא נעימים מהשטיחים וכתמים שאינם יורדים.
  ניקוי שטיחים נעשה בשיטת ניקוי שטיחים יבש המתאים לשטיחים עדינים ולריפודים או ניקוי שטיחים רטוב המתאים לשטיחים. ניקוי שטיחים רטוב נעשה באמצעות מכונת זריקה ויניקה המנקה את השטיחים בהזרקת מים עם חומרי ניקיון לשטיח ויניקתו עם הלכלוך חזרה. ניקוי יבש נעשה באמצעות שואבים מיוחדים המותאמים לסוג השטיח. שימוש לא נכון בעבודת ניקוי שטיחים עלולה לפגום בשטיח ולהסב לו נזק, לכן חשוב בעת ניקוי שטיחים לבחור חברת ניקיון המתמחה בעבודת ניקוי שטיחים.
  בחירת חברת ניקיון לשם ניקוי שטיחים

  בחירת חברת ניקיון מקצועית היא לא פשוטה. חברת ניקיון מקצועית תשתמש בחומרי ניקיון בעלי תו תקן וחומרים אנטי בקטריאליים השומרים על הצבע של הריפודים והשטיחים. כיום ניתן למצוא מגוון של סוגי שטיחים, פרסיים, שטיחים בעבודת, שטיחים בחדרי ילדים, שטיחים מקיר לקיר ועוד. אם השטיחים נראים דהויים או מלאי כתמים, אין צורך להיכנס להוצאה גדולה של החלפת שטיחים, ניתן להזמין חברת ניקיון לשם ניקוי שטיחים ולהחזיר לשטיח את הרעננות והצבע.

  Comments are closed.