שערים

שערים הם דלת הכניסה למתחם הבית. שערים הם הביטחון שלנו ופעמים רבות השערים כוללים מנגנון נעילה המאפשר לפתוח את השער מהבית או כולל קוד פתיחה הממוקם בכניסה לבית. שערים כיום משמשים גם לכניסות לחניות, אם מדובר בבית פרטי או בבניין מגורים.

שערים מהווים את הביטחון שלנו אך יחד עם זאת חשוב להתייחס עם לעיצוב השער ולהתאמתו לבית ולגדר. כיום ניתן למצוא מגוון של שערים, שערים הבנויים מפלסטיק, שערים מעץ, שערים מברזל ועוד. השערים היום מעוצבים ונוחים לפתיחה, שערים המעוטרים בעבודות פרזול מיוחדות המעניקות נופך מיוחד לשער ולעיצוב הבית. שערים ממתכת בעלי חזות מעוצבת העמידים בפגעי מזג האוויר. שער הכניסה מותאם לשער החניה של הבית ומעניק אחידות יחד עם גדר הבית.

סוגי שערים

שער כניסה לבית או שער לחניה, כל אחד מהשערים ממלא פונקציה שונה. חשוב לבחור שער שיתאים לצרכים שלכם. שער כניסה לבית יכול לכלול מנגנון פתיחה. בלחיצת כפתור השער נפתח. שערים חשמליים מתאימים יותר לשערי חניה. השער נפתח בלחיצת כפתור בשלט רחוק או באמצעות חיוג בטלפון הנייד, החוסך לנו את הטרחה לצאת מהאוטו. ישנם שערים אוטומטיים שעם התקרבות הרכב לשער והבהוב האורות השער נפתח או שהשער מזהה את הרכב שלנו ונפתח בהתקרבנו אל השער. חשוב לשלב בין הביטחון שלנו לעיצוב השער, ניתן לבחור שערים מברזל הכוללים מנגנונים מיוחדים בשער יאפשרו לנו את הביטחון יחד עם הנוחות והעיצוב.

בחירת שער לבית

הקמת שער מחייבת לבדוק את מיקום השער. האם ניתן לבחור שער הנפתח הצידה או שער המחייב פתיחה לצד, בעיקר מתאים לשערי חניה בהם השער הוא גדול. האם אנו זקוקים לשער אטום שלא ניתן לראות את הבית מהרחוב או שאנו מעוניינים בשער המאפשר לראות את הבית וכולל עבודת פרזול מיוחדת. האם אנו מעוניינים בשער מברזל הכולל עובדת פרזול או שער מעץ שיעניק לבית מראה טבעי יותר.
חשוב לבחור שער שיתאים לעיצוב הבית, שער מאסיבי וגדול יתאים לבתים גדולים. חשוב לבחור את הנוחות של השער כגון שער הזזה, שער קל ועדין או שער מאסיבי וגדול. כמו כן בעת בחירת שער לבית בדקו את איכות השער, האם השערים שבחרתם נוחים לתפעול, גם לילדים הקטנים בבית, האם אתם זקוקים לאלמנטים מיוחדים לשער כגון מנגנון נעילה ידני או מנגנון אוטומטי הנועל את השער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *