תאורה

תאורה2

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  החשמל והתאורה מלווים אותנו בכל חיינו. אנו ללא מחשבה מדליקים את המתג לאור, אנו מחברים את המכשיר החשמלי לחשמל והופ הוא עובד. גופי

  תאורה בבית היא כיום לא רק פונקציה של אור אלא תופסת חלק חשוב בעיצוב הבית, גם אן מדובר במטבח או באמבטיה.

  סוגים של גופי תאורה

  כיום אנו לא מסתפקים בנורה רגילה היורדת מהקיר המגוון של נורות מאפשר לנו לבחור בין אור לבן פלורוסנט לנורות ליבון היוצרים באור צהוב וחם של נורות רגילות. בנוסף ניתן למצוא נורות חסכוניות ונורות ליידים. השוני בין גופי התאורה הוא בעוצמת האור והשימוש בו, למשל נורות רחוב יהיו שונות מנורות הנמצאות בבית. נורה הקבועה בתקרה תהיה שונה מגוף תאורה נייד.

  תאורה ומילה על עיצוב

  מעבר לתרומה של גופי התאורה להעניק לנו אור, גופי תאורה מסייעות רבות לעיצוב הבית. מגוון של עיצובים של מנורות, המתאימות לכל חדר וחדר בבית, מעבר לכך אור המאיר חלק בבית כגון תאורה השקועה בתקרה המאירה על המזנון תורמת רבות לעיצוב הבית.

  תאורה בסלון

  גופי תאורה בבית הפכו להיות כחלק מהעיצוב בסלון נחפש מנורה גדולה ומרשימה המתמזגת עם הריהוט בסלון. לרוב התאורה בסלון תכלול מספר מנורות שנוכל לשלוט על כמות האור. כמו כן ניתן להוסיף מתג המהמהם אורות לפי הצורך. חשוב שבסלון יהיה אור חזק שנצטרך הכולל מספר מנורות. בבתים רבים כיום הסלון הוא חלל פתוח עם המטבח ופינת האוכל, גופי תאורה יכולים לשחק תפקיד של התאמה של התאורה בין החדרים יסייעו בעיצוב החלל כיחידה אחת או כפרדה שכל חלל מעוצב באופן שונה והתאורה בהתאם. חשוב לבחור את הצורך שלכם בהתאם לגודל החלל והפונקציונאליות שלו.

  תאורה בסלון יכולה לכלול גם מנורות שקועות בקיר גבס. המנורות הופכות לחלק מהתקרה ומפיקות אור רך ונעים.  תאורה במטבח

  עיצוב הבית ועיצוב של גופי תאורה לא פסח על המטבח. המטבח הוא מקום שבו מתרחשת רבות מפעילות הבית, בעת עבודה חשוב שהמטבח יהיה מואר באור חזק, ברוב הבתים האור הלבן הוא השולט במטבח, אבל לאר רק. כיום ניתן לראות שבחלק העבודה מוצבות מנורות בעלות אור לבן המשולבות עם גופי תאורה נוספים ליד השולחן או שקועים בקיר.

  תאורה בחדר השינה

  תאורה בחדר השינה לרוב כוללת מנורה בתקרה ולצידן מנורות לילה. החדר פעמים רבות הוא המקום להשתולל עם גופי תאורה מיוחדים, כגון שנדליר מיוחד בחדר השינה או אהיל מיוחד לחדר הילדים.

  לא פעם שמגיעים לרגע הקניה מתבלבלים המבחר העצום של מנורות, המחשבה על התאמה של גוף התאורה או האהיל לגודל החדר לסגנון העיצוב של החדר וכדומה. חשוב להתאים את המנורה לחדר, אפשר להשתמש במנורה גדולה המשמשת מעבר לתאורה גם פריט עיצובי במרכז החדר, ניתן לבחור גם מנורות על הקיר שיכולות להחליף את האור החזק. בדקו שהמנורה מותאמת לגודל החדר ואינה נבלעת בחדר או שגדולה מדי לחדר.

  Comments are closed.