תריסים חשמליים

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  תריסים חשובים בכל בית ואנו לא יכולים לחיות בלעדיהם, על כך אין עוררין. התריסים מהווים כהגנה על הבית מפני פרוצים, התריסים מהווים הגנה מפני השמש היוקדת המאפשר לנו ביום חם ושטוף שמש להוריד את התריס בבית או במשרד.

  תריסים חשמליים דומים בצורם לתריסי הגלילה, אך שבמקום שנעלה ונוריד את התריס באופן ידני, שלמעשה אנו מרימים את משקל השלבים. תריסים חשמליים קלים לתפעול, בלחיצת כפתור התריס יורד או עולה ללא כל מאמץ עבורנו, אנו יכולים לבחור אם התריס יהיה סגור לגמרי, פתוח לרווחה או לפתוח ל מחצה. כך שאם אנו רוצים לראות סרט והאור מפריע ניתן לפתוח את התריס כך שהשלבים נפתחים והאור חודר בין השלבים או להוריד את התריס עד לנקודה שהשמש אינה חודרת לחדר.
  תריסים חשמליים הם נוחים יותר מאחר שהם מותאמים גם לפתחים גדולים כגון דלתות כניסה לחנות או יציאה מהסלון לגינה.

  אם בעבר תריסים חשמליים נחשבו כיקרים בשל מנגנון ההפעלה, הרי שכיום עם השתכללות הטכנולוגיה וירידת מחירי הגלם ניתן למצוא תריסים.
  תריסים חשמליים מגיעים בכל הצבעים והגדלים. החל מתריס חשמלי בסלון הפתוח לגינה שהינו תריס גדול ועד תריסים חשמליים בחדרים שהם בגודל קטן יותר. מעבר לכך ניתן כיום למצוא תריסים חשמליים במגוון צבעים המאפשר לשלב עם עיצוב הבית.

  תריסים חשמליים – יתרונות

  תריסים חשמלי הוא תריס שקל להפעיל, הוא נוח לפעולה וניתן לבחור כל שלב. פתיחה וסגירה של התריסים שקטה, הוא מהווה הגנה מפני פריצות והוא משתלב בצורה אסתטית עם עיצוב הבית.

  תריסים-חשמליים

  בחירת תריס חשמלי

  על מנת שהתריס החשמלי יפעל בצורה טובה לאורך זמן חשוב לבחור תריס איכותי. בראש ובראשונה חשוב להתאים את גודל המנוע לגודל התריס ולאופן תפקודו. תריס שפועל רבות בהרמה והורדה חשוב לבחור מנוע גדול וחזק. תריסים גדולים וכבדים מומלץ אף להתאים מנוע מתאים.
  חשוב לקנות תריסים אצל חברות מוכרות ובעלות ניסיון בתחום.
  בחירת חברת תריסים חשמליים מקצועית תדע לתת מענה גם במקרה של תקלה בתריסים. בקדו לקבל המלצות של לקוחות שהתקינו תריסים אצל אותה חברה.  תיקון תריס חשמלי

  לא פעם תריסים גם מתקלקלים. הסיבות לכך רבות, החל מתקלה במנוע, קלקול מכלול, מנגנוני גלילה ועד בעיה בשלבים של התריסים עצמם. חיפוש אחר טכנאי תריסים חשוב לעשות בצורה מושכלת ולבדוק מראש על הצעת מחיר. תראו בפניו את הבעיה ובקשו הצעת מחיר כללית. חשוב לבחור איש מקצוע ובעל ניסיון בתחום תיקון תריס חשמלי. בקשו המלצות מחברים ומכרים ובמידה ואתם בוחרים דרך האינטרנט עשו סריקה באתר בחיפוש אחר המלצות של גולשים אחרים.

  Comments are closed.