תריסים

תריסים

קבלו 5 הצעות מחיר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  נושא

  תריסים הם הכרחיים בכל בית. התריסים מעניקים תחושת ביטחון בבית, הם חוסמים את קרני השמש והאור לבית, הם מונעים הצצה של השכנים לבית ממבנים סמוכים, התריסים מגנים על הבית מפני רוח וגשם ומבודדים את הבית מחום וקור. תריסים מותקנים על מרפסות המשמים כסגירה של המרפסת והופכת את המרפסת לחלל מגורים.

  התריסים בבית חיוניים לשמירה על הביטחון שלנו. התריסים משמשים אותנו ביום יום לפתיחת החלון ולהחדרת האור ולסגירה ביום על מנת למנוע חדירת האור ביום לחדר. התריסים מגנים מפני רוחות וגשמים בימים קרים ומפני קרני השמש בימים חמים. התריס מהווה את הביטחון ותחושת הבית, וכמובן הסתרה מפני שכנים בבניינים הסמוכים. תריסים הם הכרחיים בכל פתח חלון. מעבר לכך תריסים כיום משמשים גם כחלק מעיצוב הבית וניתן לראות שלל צורות של תריסים.

  תקינות התריס משפיעה רבות על האיכות שלנו בבית, תריס מקולקל שנפתח ואינו נסגר מהווה בעיה לא קטנה, תריס שנשאר סגור ולא ניתן לפתוח אותו מאלץ אותנו להדליק את האור בחדר גם בשעות היום. תיקון תריסים הכרחי במקרה של תריסים מסוגים תריסים על ציר ממתכת, תריסי גלילה ישנים או תריסים חשמליים.

  תקלות נפוצות בתריסים

  תקלות בתריסים הם תקלות המתרחשות בעיקר בשל התיישנות התריסים.

  תריסי הזזה

  תריסי הזזה הנעים על מסילה, לרוב תריסים אלה אינם נוטים להתקלקל מאחר שהן מורכבים ממערכת של שלבים הנפתחים עם מנוף קטן. שחיקה של התריסים יכולה להביא לנפילה של השלבים או לניתוקם ממערכת הפתיחה. תריסים עם שלבים ניתן לחדש על יד החלפת השלבים או החלפת הפלסטיקים התומכים בשלבים וחיבורם למנגנון. מקור נוסף לתקלות הוא תריסים שאינם זזים בצורה חלקה על המסילה, לרוב הסיבה לכך נעוצה בשבירה של הגלגלים בשל התיישנות ושחיקה.

  תריסי גלילה ידניים

  תריסי גלילה ידניים מופיעים בבתים רבים. התריס מורד ומורם על ידי חבל הממוקם לצד התריס. תריסים אלו סובלים ממספר תקלות נפוצות. התריסים המופעלים על ידי רצועות בד שנכרכות על גבי מנגנון גלילה עם קפיץ, פעמים רבות רצועת הבד נשחקת ונקרעת. תופעה נוספת היא שבירה של התריס באמצע. הגורם לכך הוא שחיקה של השלבים העשויים מפלסטיק. תיקון התריס פעמים רבות מתבצע בשל שבירה של מנגנון הפתיחה הנמצא בארגז מעל התריס. תקלות אלו לרוב דורשות הזמנת טכנאי תריסים.


  תריסי גלילה מודרניים הבנויים משלבי אלומיניום

  תריסי גלילה מאלומיניום עמידים הרבה יותר משלבי הפלסטי. לרוב תריסים אלו כוללים מנגנון חשמלי. תריסים אלו יקרים יותר אך נוחים יותר לשימוש ועמידים יותר. אחת התקלות הנפוצות בהתקנה של תריסי גלילה חשמליים הוא חוסר ההתאמה בין גודל התריס לבין המנוע המפעיל אותו. התקנה תריסים חשמליים לפי הוראות התקן יספקו לכם תריסים איכותיים עם רמת אמינות גבוהה.

  הזמנת טכנאי תריסים

  ביצוע תיקון תריסים או החלפת תריסים כדאי להיעזר בשירותיהם של בעלי מקצוע המומחים בתחום. הזמנת טכנאי תריסים לשם תיקון תריסים מחייב לבדוק מהו הניסיון שלו בתחום. תוכלו לחפש בעלי מקצוע באתרי אינטרנט שמציעים רשימות של בעלי מקצוע לפי אזורים.

  Comments are closed.